şükela:  tümü | bugün
  • "bye bye ak parti" olmasın? diğer türlü mahalle arası berber gibi oluyor.
  • (bkz: bye bye)
  • devleti yönetme hakkına sahip olan siyasi partiler öyle ya da böyle asgari toplumsal konsensüs ile o kumandayı ele alıyorlar. şikayetçi olduğunuz bir durum var ise toplumsal zihniyeti değiştirmelisiniz.tabi bunu için uğraşmak kolay olmadığından harici etkenlere yaslanmak daha tercih edilir görünebilir. ama sonuç değişmeyecek ak parti gidecek pak parti gelecek o gidecek fak parti gelecek memnuniyetsizler hep baki olacaktır.
    içtimai bozukluklar , kısa çözüm yolu olan bir üniversiteye giriş sınavı sorusu değil maalesef. uğraşmak,sabırlı olmak gerek.
    not:bu yazının muhatabı aklını ve fikrini saraya esir etmiş kurşun askerler, sapkın oluşumlara tabi olmuş akılsızlar, devletimizin düşmanı örgütlere sempati duyan nesebi belirsiz mahluklar değildir.
  • (bkz: ay hadi inşallah)
    kendimi tutayım diyorum. dayanamıyorum.
    akp'ye oy veren herhangi bir vatandaşa sorun.
    neden ak parti?
    sana dış güçler, amerika, avrupa bir ton lafla cevap verecektir.
    şimdi adamları amerika yargılıyor. amerika mahkum etmek istiyor.
    neyse lan ben bir şey demiyorum.
  • lan hepiniz ayar firsatini gorunce abanmissiniz. profiline baktim bye yazmaya yetecek ingilizcesi var da, ya oylesine duz trolluyor, ya da "aha amerika'dan medet umuyolar" malzemesi devsirmek uzere sizi yemliyor. sfinkter ahlaki bozuk zira. sozluge sicmis.
  • tarafından tarafından akp demek istemiş de olabilir.