• (bkz: iyitroll)
  • kendince iyi parti-chp kavgası çıkarmaya çalışan aktroll.
  • yine, yeni, yeniden nick altıma sıçmış yazarımsı.

gerçek dibini dövdürmek bu değil yazmış.

haklısındır, senin kadar iyi bilemeyiz dip dövdürmeyi atarlı abla. onu da senden öğreniriz artık bir ara.
  • iyi partili taklidi yapan bir aktroll.başlık altıma sıçmış hemen.

(bkz: #78086011)
  • bu yazarla jason bourne seksapeli nickli yazarın aktroll olduğunu hala anlamayan varsa, dünya onun hatırına dönüyor olabilir :) bu aktroll güya iyi partili oluyor, seksapel aktroll'ü de güya chp'li oluyor, giydiriyolar birbirine. hatta iki hesapta tek kişi tarafından yönetiliyor olabilir. fetö'nün çırağı bunlar, her şeytanlığa, fitneye akılları yeter...
  • her zaman iyi partili taklidi yapan aktroll diye söylemiştim, haklı çıkardı beni bugün (bkz: #78163035)

allah aşkener'e sabır versin.

ciddi ciddi iyi partili olduğunu düşündüğüm (bkz: @baytarafli) ve benzerleri de görür umarım.

pis kevaşe! sürekli akp lehine çalışıp muhalifleri gömme çabasında! allah belanı versin!
  • chplilere saldırarak iyi partili görünümü vermeye çalışan aktroll.

allah akıl fikir versin.
  • o kadar çok kişi aktroll yazmış ki aktroll mü acaba diye özellikle izledim. aktroll falan olmayan yazar. sözlükteki her chp muhalifine aktroll diyen çetenin kurbanlarından biridir. biliyorsunuz, sözlükte chpli veya hdpli olmanız, her seçim döneminde kurulan hayal dünyasına iştirak etmeniz ve önünüze konan tüm balonları şişirmeniz gerekiyor. yoksa aktroll diye linç edilirsiniz.
  • iyi parti ağzından chplilere nefret kusarak bilerek ya da bilmeyerek erdoğan'a hizmet eden yazar. apaçık aktroll başlığı olan bir başlığa yazdıklarını gördükten sonra kimmiş bu ya hep görüyorum diye bir bakayım dedim, neredeyse iyi partiye oy vermemeye karar veriyordum bu seçimde. yani eğer akşenerin seçilmesine katkıda bulunmak istiyorsa seçime kadar ortalıkta görünmesin derim. acayip kin birikmiş kendisinde zira, hayır bu kadar kini hakedecek ne yaptıysa chp, adamlar en son rte ilkokuldayken iktidara geldi.*
hesabın var mı? giriş yap