• süper döper mükemmel bir film.

dram sevmeyen beni bile kilitledi, uyusak mı artık derken bi sardı, annekuşumla bu saate kadar seyrettik, kopamadık.

ha ufak bir tavsiye, erkekseniz tek başınıza izleyin rahat rahat, anamdan utandım da ağlayamadım ya la.
  • kesinlikle her bünyeyi ağlatabilecek bir film. bazı bölümleri sıkıcı, gereğinden fazla da uzun. film bitti aklımda kalan filimin ortalarında yaşadığım sıkıntı mesela.
  • yönetmen: javier fesser

nerea camacho
    rol: camino

carme elías
    rol: gloria

mariano venancio
    rol: josé

manuela vellés
    rol: nuria

lola casamayor
    rol: tía marita

pepe ocio
    rol: don miguel ángel

inanılmaz sarsıcı bir film. psikolojinizi hazırlayın ve o şekilde izleyin.
  • malta da bir ada 2 kilometre kare yüz ölçümüne sahip güzel yüzülesi bir ada
  • --- spoiler ---

annenin bebeğini kaybettikten sonra kendini dine adama kisvesi altında delirdiğini düşünüyorum. bu sırada da herkesi yavaşça aşağı çekiyor.
    yok tanrı birini sınıyorsa gerçekten, bu anne olsa gerek, herkes sırayla ölüyor, ölmeyen büyük kız da ruh gibi dolaşıyor.

--- spoiler ---

fena film değil, ama fazla uzun ve yeterince pişmemiş.
  • ağlamaktan içim dışıma çıktı akşam akşam, gözlerim yanıyor hala. 12 yaşında hasta küçücük bir bedeni, kızına tarif edilemez bir sevgi besleyen dünyalar harikası ama çaresiz bir babayı bir parçam yaptı gitti film. bir kırmızı ayakkabıya, viyana yolculuğuna, bir gitara, "isa seni seviyor"'a kadar filmde sanki şunu koyalım da ağlasınlar diye düşünülmüş.
    inançlı olmayan biri olarak anneye duyduğum nefret olmasa ne yapardım acaba, şükür o yeterince sinir zıplattı da gözyaşlarımı silebildim boşluk bulup.

hele ki çocuklar konusunda hassas biriyseniz yalnız izlemeyin asla, kendimi bütün film boyunca kızın babası gibi bombok hissettim.
  • yobazlığın ülkesi olmadığına dair bir baş yapıt. üzerinde çok konuşmaya gerek yok. izleyin ve bol bol ağlayın.
  • an itibariyle, ağlayarak izlediğim
    ispanyol filmi..

çok ama çok güzel bir konusu vardır..

--- spoiler ---

babanın o güzelim uğraşısı ve sonuna dek camino 'ya ilham vermek isteyişi..

--- spoiler ---
  • şu an izledim, resmen kahroldum, hayatı sorguluyorum, fil tv yi kapattım. kendime gelmem için ankaralı turgut-yasemin şehriye çorbası ve bomba tarifi adlı şarkısını dinliyorum.
hesabın var mı? giriş yap