şükela:  tümü | bugün
3536 entry daha
  • müzik ruhun gıdasıdır
  • seni iyi tanıdıkları zaman severler , fakat bir süre sonra iyi olmandan nefret ederler.

seni kötü tanıdıkları zaman sever ve biat ederler, fakat bir süre sonra kötü olmandan nefret ederler.

olması gereken kabuğuna çekilip politik olmak bana kalırsa.

insanoğlu tedavisi olmayan bir hastalıktır.
  • belirsizlik; mutlak bir acıdan daha yorucu ve sancılı bir süreç.
    örneğin;
    çocuğu kaybolan bir annenin acısı,
    çocuğu ölen bir annenin acısından daha yıpratıcı ve uzun sürer.

kilit nokta kabullenmek sanırım.

ölümle ayrılığı bir kefeye koyduklarında ayrılığın daha ağır gelmesinin sebebi de bu olsa gerek.

varlığın ihtimaline dair umudun olduğu yerde yokluğu kabullenmek çok zor.

a.~
  • şu günü iptal edelim abi ya . ya da tatil . baksana lanet bir gün . kendine bir isim bile bulamamış . pazardan çalmış . haftanın aslında 4 günü çalışsak 3 günü tatil olsa çok güzel olmaz mı . volimi diyorum 35 lira yapan pazartesi mi bu onun suçu mu ? birileri sanırım iran olmamızı falan istiyor ... yaşam tarzımıza doğrudan müdahale ediyor . müziği yasak edip alkole zam üstüne zam .. lan olum volimi zaten öğrenciler içiyor . tadıda bi boka benzemeyen bir alkolü nasıl 35 lira yaparsınız lan . sadece zenginlerin mi kafası güzel olsun nedir yani ? heryere imam hatip açınca ne oluyor ? yüzbinlerce deist yetiştirdiniz.. iyi oldu :) nefret ettiğim 2 şeydir siyaset ve din . denizli de yan masadaki kadına merhaba demek yasak artık . hemen gelir büyük pazılı iranlı abiler . ulen keşişmişsin .. gülüşmüşsün . dans etmişsin ama merhaba diyemiyorsun . özgürlüğümü diyorum biraz daha kısıtlarsanız z kuşağına benzemem tek başıma isyan ederim ha ... doktor zam ister . hebelehübele beğenmiyorsan git . gidiyor zaten aq. hacettepeden odtüden ne kadar arkadaşim varsa gitti . o iyi insanlar o güzel atlara binip siktir olup gittiler . demirin tuncuna insanın piçine kaldık ...
  • bu gece her zaman yazdiklarımdan farklı birşey yazicam . tek bir kişi anlıcak muhtemelen .o portakallı lokörü sevmişti bir tek . içine buz atılan . dudağına dokunduğu an ne bu demişti . konyak demiştim ilk .. yalan söylemïştim . ruslar dedim bunu soğukta ısınmak için içer.. o an onu sarhoş eden benmiydim . yoksa yüzde 45 alkollü liörmü bilmmiyorum . tek bildiğim granit mutfak tezgahım üzerinde unutulmaz yeni anlar bırakacâgı.. yemek yaparken akima geliyor ... chaster takımlarim uzerindede. ben istemiyorum böyle anılar. evin anlam ve önemini degıstiren . bazen bir kadın geliyor . hayatın anlamını degistiriyor . sonra siktir olup gidiyor . psikolojisi bozuk muhtemelen . bana vakit verse ona psikoterapi uygularım . psikoloji okudugum icin dehil ha . kendi psikolojim bozuk. ama uzun suredir hallettim icin . ne istedigimi bildigim icin . ama vakit yok . sevmek hissetmek arzu etmek dokunmak ve unutmak icin . lanet olsun hepinize . ben turkiye 300. su oldum girdigim her sinavi kazandim . ama aşk haric. unutamamak benim lanetim.. birine dokunduysam o an aklimda . her salise . unutamam . muglada gizli bir koyun denizlide gizli bir sokağin bir şöminenim bir alkolün adını degistiren kadınlar oldu hayatımda bazilari evlendi. ne fayda cocuklari oldu bazilarinin bana yazmasalar iyiydi . ben birini ariyorum buldum zannetmisken kaybettigim . bu kadar enerjik . bana ayak uyduran . bu saatte uyunurmu hadi muğlaya gidelim diyen . o birini buldum an silicem hepinizi . siz buna ister sosyapat ister psikopaat ister disosiyatif ister bipolar diyin . ben buna aşk diyorum . yaşamayan anlayamacak . hisseden unutamayacak . biz sizden farkliyiz hepsi bu ...
  • erkekler genel olarak açık tenli, büyük parlak gözlü, parlak saçlı ve gül rengi dudaklara sahip kadınları çekici bulmaktadırlar. bunun sebebi bu özelliklerin sağlıklı ve ideal kadınların özellikleri ve üreme için ideal partner olduğunu düşünmeleridir.
  • çocukluğunda aile sevgisi görmemiş birisi sağlıklı bir duygusal iradeye sahip olamaz. her şey anne sevgisi ile başlar. güven, endişe, kaygı, mutluluk.
  • mutluluk kesinlikle bulaşıcıdır.

sizin yüzünüzdeki gülümsemenizden yüzüne almayan insanlardan uzak durun.
    çünkü malesef ki mutsuzluk da bulaşıcı olabiliyor.
  • "insan hareket ettiği için değil, etmediği için yaşam enerjisini tüketir."
  • özgürleştikçe yapmayı sevdiğiniz şeyleri hayatınızda biri varken birlikte yapabiliyorsanız ve bunu farkedip zevk aldığınız an ilişkiyi tescil ettiğiniz andır.
1 entry daha

hesabın var mı? giriş yap