• londra'da yaşayan, adanalı müzisyen.
    şahane bi sese sahip.

rey&kjavik ile beraber çıkarttığı yeni singleinin spotify linki
  • sabah sabah işe giderken; mp3 player'ı arkadaşta unutmanın getirdiği çaresizlikle dinlenen radyo programında, bir anda çalan şarkının çok beğenilip, iş yerine varıldığında google prtamından şarkı sözlerinin hayvanlar gibi aranması sonucu şarkının sahibi olduğu öğrenilen tatlı kadın...

(bkz: sana şarkı)
  • bülent ortaçgil'e benzetilmiş, bence tamamen şahsına münhasır bir tarzı var. çok beğendim valla, iki saattir web sitesindeki sample'ları dinliyorum. düğüm'ü çok beğendim. gün olur, sana şarkı, hepsi iyi. kutluyorum. başarısının yurtta ve cihanda daim olmasını umuyorum.
  • an itibari ile disco kralına konuk olmuş ve sormasaydın isimli sarkısı ile gonlumuzu fethetmiştir.

şarkıyı http://www.cananturan.com/sormasaydin.zip adresinden indirebiliyormuşuz.
  • lokum gibi bir kız bu. şans eseri ''sana şarkı'' adlı klibine rastladım, şarkı düzenlemeleri olsun, söyleyiş tarzı olsun çok keyifli. akustik pop dinlemeyeli uzun zaman olmuş, ayrıca bu şarkı da olmuş. gözlerinin de çok etkileyici olduğunu eklemem gerekir. favorilerime ekledim şimdiden. web saytı ise http://www.cananturan.com/ .
  • ne tarzı, ne de yaptığı müzik, net bir şey söyleyemiyorum. tek bildiğim bu kızda beni çeken faklı bir şey var. disko kralında izledikten sonra hayranlığım bir kez daha arttı. albümünün şimdiden müzik marketlerdeki yerini almasını beklediğimdir.
  • (bkz: djanan)
  • sormasaydın şarkısının şeker klibiyle ve "canan turan" ismiyle müzik kanallarımızda boy göstermektedir.
  • eğer benzetilecekse birine değil bir çoğuna benzetilmesi gereken müzisyen.
    disko kralı'nda bahsediliği gibi içinde biraz bülent ortaçgil, biraz da jehan barbur vardır.
    sesi biraz da nil karaibrahimgil'e benzerken, biraz da sakinleşmiş yasemin mori gibidir.
    ama bu kadar kişiye bir minik parçacık kadar benzetilebilirken, kendisine sonsuz benzetilebilir.
  • simdi disko kralinda gordum cok tatli cok dogal seside muazzam isallah hakettigi yere gelir
    walla insanin icine sokasi gelio=)
hesabın var mı? giriş yap