• sirf hastasi oldugum muzikleri icin oynadigim oyun.
  • 183. bölümde takıldığım oyun. ulan verdiği haklarla dediklerini yapıyorum ama. nasıl 100.000 puanı yakalayacağım orasını çözemedim. 50 hak ile başlıyorum, 35 hakkım kala oyunu bitiriyorum. ama yine de 100.000 yapamıyor. hile falan duydum. kullanmamak için kendimi zor tutuyorum.
  • su an birbirinden alakasiz bir suru arkadasimdan suna benzer seyler duyuyorum.

-lan oglum bi oyun var, 171 inci bolumde kaldim, telefonu kircam, valla

-abi candy crushta 88 i gecemiyorum ya.

-candy crush 149 uncu bolumde facebooka baglanmak istedi ama baglanmiyor. delircem abi nasil yaopariz ya var mi fikrin?

ulan kiz arkadasim bile geldi "candy crushi gecemiyorum uhuhuhuhu" dedi.

sikicem candynizi taksimin ortasinda en sonunda ha. ibreti alem olacak.

ben anlamiyorum bu turk insanini. her 3 ayda 1 baska bir oyun populer oluyor. hurra herkes onu oynuyor. temple run, diamonddash vs

sonra herkes baska oyuna geciyor. hooop o ayildigin bayildigin oyunu sirf populerligi azaldi diye birakip yeni oyuna geciyorsun falan.

ulan populermis diye oyun mu oynanir abicim, yapmayin etmeyin. oyun dedigin populer olmasa da oynanandir. bak ben hala fight night round 4 cekebilmek icin debeleniyorum hala. millet tomb raidera gecti dusun.
  • gta ve cs oyunları gibi acaba bunun da şifreleri var mı dediğim oyun. 4 kişinin hesabından oynuyorduk bölüm geçmek için arkadaşlardan yardım kısmında hemen bir hesabı kapatıp diğerini açıp yardımları onaylardık hey gidi günler...
  • birkaç dakikadır kendisinden haber alınamıyor, endişeleniyorum! yetkililer düğmesini bi kapatıp açın belki olur! asdfgjk

https://pbs.twimg.com/…ia/bgcd-vrcaaexk1e.jpg:large
  • kimseye minnet etmeden de can kazanılabilen oyun. bende şöyle oldu:

canın bittiğinde "arkadaşlarından iste" kutucuğu çıkıyor ya, onu kapat,
    tekrar oynayabilecekmişçesine oyun levelına tıkla,
    pet rescue oyununu önerecek, bir iki tur onu oyna,
    candy crusha geri dön.
    sonrasında her cansız kaldığında; arkadaşlarından iste seçeneğini kapattığında "get life" seçeneği çıkıyor, ona tıklayıp 30 sn. kadar -ki bu süre dolunca x işareti yeşil oluyor- bekle ve x yeşillenince bas gitsin. 1 can kazanmış oluyorsun.
    uzun zamandır hiiç kimseden can istemiyorum, kimsenin kaprisini çekemem kıçı kırık bir oyun için ehe
    bu can bolluğuna rağmen 2 hafta kadardır 147'deyim gerçi.

peşin peşin: rica ederim.
    tamam, karışık ama işte olmasam caps verirdim, daha kolay olurdu. idare edin
  • tam "bitirdim amk ohhh" derken 35 yeni bölüm ile güncelleme çıkartan oyun. sikerun lan ! oynamıyorum !
    (can gönderin lan !)
  • milletin alıp başını 100'leri geçtiği oyun. ben 38. level'da 2 haftadır konaklıyorum. 100'ü geçmek bir hayal benim için. nasıl yapıyorsnuz merak ediyorum. acaba eşleme bulamadığımızda oyunun verdiği ipuçlarına göre mi hareket etsem. bitiyor mu öyle oyun?
  • etrafımda oynamayan insanları mumla aratan oyundur. bu ne arkadaş önce gangnam style, sonra harlem shake duyuyordum her yerde şimdi milletin ağzında candy crush. bi bitmediniz amk ya. kimse can man yollamasın ölün hepiniz.
  • geçen gün bu oyun yüzünden işe geç kaldım. sözlükte okumuştum yine telefonun saatini ileri alınca canların doluyor diye. onu denedim ben de. dakikasıyla oynamadım da günü ileri aldım hep. iyi hoş canlar doldu. ama o iş öyle olmuyormuş. bu sefer günü geri düzelttiğimde 2 gün bekle diyor mesela bir can doldurmak için. neyse bu da ek bilgi olsun. işte ben böyle 10-15 kere aldım ileri tarihi, ama her ileri alışta saniyenin sıfırlandığını düşünmemişim. haliyle sabah kalktım servis bekliyorum meğer saatim 8 dk geri kalmış, servis kaçmış. kendi çabalarımla işe ulaştım, ama geç kaldım. evet mallığımla gurur duyuyorum.
hesabın var mı? giriş yap