• güzel insan. süper arkadaş. yetenekli sanat yönetmeni. işte bunlar da işlerinden bazıları: http://www.behance.net/canhuraktuglu
  • iyi insan, ödüllü reklamcı, yaratıcı kişilik!
  • kaliteli bir youtube kanalına sahip olan kişi. umarım kanalı iyice gelişir. gördüğüm kadarı ile zaten başarılı bir girişimci kendisi. umarım daha çok para yapar, çeker boynuna güzel bi cuban chain :)
  • türkiye'de ufak bir kitle tarafından tanılıyor olmasına rağmen yurtdışında çok iyi bir isme sahip. uluslararası birçok ödülü bulunmakta olan reklamcı ayni zamanda mercedes'in global yaratıcı yönetmeni.
  • youtube'de ünlülerin giyim-kuşamı hakkında bilgi veren, ust duzey markalara çok hakim olan birisi. "zenginin çenesi züğürdün çenesi yoruyor" diyecek gibi oldum fakat adam züğürt değilmiş :) biz züğürtler bakıp duruyoruz. stay high bro.
  • adam gibi adamdır haft'ın sahibi kendisi. öğrencilik yıllarımda sponsorluk için sürekli kapısını çaldık haft'ın iş yapmadığı dönemlerde bile bizi geri çevirmedi sürekli destek oldu. büyük adamdır. idolümdür aynı zamanda bir reklamcı olarak.
  • konuşması kadar iyi kalpli bi' insan. kendisini hapishane temalı cafesinden biliriz. son zamanlarda hype giyim ile alakalı çeşitli videolar çektiğini gördüm. bu da hobisi sanırım.
  • 1k abonesi varken keşfettiğim türkiyede yapılmayan bir işi çok güzel yapan abimiz videoları hiç sıkmıyor şahsen ilerde çok değerleneceğini düşünüyorum gaaaayet flexx
  • reklam kariyerinden sonra farklı bir sektörde yaratıcılığını bu kez girişimci kimliğiyle hayata geçiriyor. kurucusu olduğu (bkz: haft coffee roastery)’de hapishane konseptiyle kahve severleri hem lezzetle hem de yaratıcılıkla buluşturuyor.
  • reklamcılıktaki başarılı kariyerini, şimdi yaptığı yeni girişimler ile devam ettiriyor. bir start up projesi için bir araya gelip sohbet ettik. hamburg’da doğmuş bu yüzden biraz aksanı var, ama aslen yalovalıymış. ben de iş fikirlerimden bahsettim. bir iki dokunuş yaptı ve iş fikri bambaşka bir hal aldı. hırslı biri ama enerjisi çok güzel. yaratıcı fikirleri ile kısa zamanda güzel işlerde adını duyarız eminim.
hesabın var mı? giriş yap