• tayland’da 2017 de meydana gelmiş bir olay. karısı tarafından aldatıldığını öğrenen adam öz kızını facebook canlı yayınında öldürüyor.

bebek babasının boynuna doladığı iple oynuyor. cani adam yavrusunu boşluktan bırakıyor..geri aldığını görüyoruz 1 dk önce babasıyla oynayan yavru melek olmuş. izlediğim en acı şeylerden biriydi. o haberini duyduklarımız da böyle oluyordur değil mi babasına annesine güvenen yavrular. bizim oğlan babasını görünce çok seviniyor mesela.. o da sevinmiş midir.. dünyanın çivisi çıkmış, kıyamet kopacak mı ne olacaksa olsun artık..
  • link olmadığı için gerçekliğinden emin olamadığım cinayettir.

edit: eğer bir yaratıcı varsa bu mahlukatın belasını versin hem burada hem öbür tarafta. eğer tanrı yoksa bu dünyanın yok olmasının vakti çoktan geldi.

ve ne yazık ki böyle bir video var ve kanımız çekildi izlerken. katilinin baban olması ne demektir ulan, birazdan seni bir ipin ucunda sallandıracak katilinin bacağına dokunmak, masum masum yanında oturmak, ona güvenmek... of ki ne of.

acaba linki paylaşsam mı bilemiyorum arkadaşlar ( @itomamatambiyen mesajdan gönderdi bana)

bakın bizim çocuğumuz yok ama evladımız gibi sevdiğimiz bir kedimiz var. onun tırnağını bile keserken içimiz yanıyor. ama ne olursa olsun o bir hayvan, bir evlat gibi olamaz en nihayetinde. ve bizim içimiz cızlarken o görüntüleri izlediğimiz esnada, sizler izlemek ister misiniz emin değilim.
  • linke gerek olmayan olay, var böyle manyaklar.
    bebek ve çocukların ebeveynlerinin 3 ayda bir psikolojik teste girmesi gerek, hatta bu çocukların 6 ay ara ile fiziksel muayenelerinin yapılması gerekiyor. öyle kalbini dinledim ile olmaz. tam bir muayene.
    beşeri varlık güvenilmez, insanı hayvandan ayıran özellik, öç alma duygusu.
    hayvan kızdığı kişiyi ısırır, buna kızdım şimdi gidip kızını kovalayayım mantığı yok.
    insan ise kızdığı kişinin sevdiklerinin canını yakar.
    yani insan üstün varlık değil haa bok olma konusunda üstün olabilir.
  • haberi: https://www.youtube.com/watch?v=em5krshmxqg

edit: malum link kaldırıldı
  • hay siktiğim canileri yetmiyor birde bu sikikler böyle şeylerin başlığını acıyor. kardeş siktirin gidin şuradan liveleek mi ne sikimse işte orada gördüğünüz seyleri başlığım tutar diye gelip burada acmayın.

edit başlıklarını engelle
  • (bkz: insanın amına koyan başlıklar)

görür görmez içime oturdu taş gibi. izlemedim izlemem de.
  • allah belasını versn dediğim baba. görüntülere yüreğimin dayanmayacağı için açtım ama 3. saniyede kapattım.

küçücük bebeğin suçu günahı ne hayvan oğlu hayvan.
  • millet kafayı yedi. bunlar hep türksüzlükten ve islamsızlıktan. aynı anda ikisi olacak. biriyle de olmaz
  • linklerin derhal kaldırılması gereken başlığa konu vahşet.

anlatıldığı gibiyse lütfen izlemeyin. böyle bir sapkınlığı bilmenin ve izlemenin kimseye faydası yok.
  • hiçbir noktada işime yaramayacak, hiçbir tarafına müdahale edemeyeceğim, elimden zerre kadar bir bok gelmeyecek ama sonsuz ızdırabına maruz kaldığım haber. ne sike yarıyor da paylaşıyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap