• edit2: bu gece inşaat başlamış. bölge yetkililerinin gönderdiği videoya göre sabaha hastanemiz hazır.
    https://streamable.com/td9ap1

---
    canlı yayında müjdesi verilen hatay defne hastanesi'nin temel atma töreninin sahneden ibaret olduğu anlaşılmış.

görsel görsel

video

edit: kaldırıldığı iddia edilen video
  • 30 yillik siyasi kariyerin icine nasil sicip sivanilir temali bir paylasimdir bu.
    malumun ilanidir.
    ne diyordu ziya pasa

"ne günlere kaldık ey gazi hünkar,
    katır mühürdar oldu eşek defterdar!"

edit : bu durum normal degil ey turk halki. bunu sair kafa ile dusunen, ve bu sekilde propoganda yapan insanlar var ise yeminle aciyorum. elestirilecek durumda bile degiller. uzulmemiz lazim hallerine. turkiye'yi 20 yildir yoneten otoritenin bu kadar aciz olmasini hic bir yurttas kabul etmemeli.
  • bu necmettin erbakan'ın yöntemiydi. miting meydanlarında böyle gösteriler yapar beceriksiz oldukları ortaya çıkınca "siyonistler, emperyalistler engel oldu, yapamadım" diye goygoy yapardı. sonuçta erdoğan da öğrencisi, bir iki yöntem kapmış.
  • erbakan'da bir avuç beton döker fabrika temeli attım diye ortalıkta gezerdi.
    kafası kızan vatandaş o temeli kucaklayıp meclise getirirdi.
  • siyasal islamcıların ata sporu.
  • yuh o kadar degildir be? muhalifim ama nolur bu muhalif yalani olsun cunku dogruysa cok korkutucu.

bakin bunu yapandan her sey beklenir her sey! sunu da yapmazlar canim diyemezsin yani cok vahim.
  • izmir,elazığ gibi depremlerde hala evler sahiplerini teslim edilmedi.
    su an devletin bu evleri yapacak parası yok.
    tarlaya da temel atacaklar, uzaya da çıkacaklar.
    yerli ve milli uçağımız 10 senedir göklerde deniyor ama yok.
    halk artık inanmıyor bence.
  • harbiden tarlaya beton dökmüşler.
  • o kadar komik ki korkunç ve ürkütücü. vatandaşı kandırmayı geçtim. on binlerce yakınını toprağa vermiş insanları göz göre göre kandırmak hangi vicdana sığar?

bir de “deniz kumu değil ha” diye şov yapıyorlardı. ne kumu olduğunu bilmiyorum ama bu garabetin adının temel olmadığı kesin.
hesabın var mı? giriş yap