• online mağazasını deneyeyim dedim pişman oldum, daha önce bir kere kullanmıştım maile üyeliğim var dedi doğal olarak, sifre unuttum diyip sıfırladım ama mail veya sifre yanlış diyor, defalarca yaptım aynı, sitenin cookie'lerini sildim değişen birsey yok, neyse bu sefer aplikasyonu telefona indirip denedim giriş oluyor fakat kişisel bilgileri eklerken bu sefer hata veriyor:) en son vazgeçtim. maceraya gerek yok, migros sanal market 40 gömlek üstün sanal alemde
  • tirbüşonu insan haklarına aykırı fiyatlarla satan market.delirdiniz mi kuzum?çok gereksiz pahalısın karfur allahtan ucuzlukçular var yoksa kim kimi şeyediyor şu durumda belli değil.
  • bim ve şok marketlere göre neredeyse aynı fiyat aralığında kalan market. dışardan pahalı bir market gibi duruyor ama meyve sebze reyonu ve standart ürünler hemen hemen aynı fiyata veya çok yakın.

sava diye bir şarapları var. sırf bunun için gidilir bu markete. ucuz ve orta düzey, güzel bir şarap.
  • kavşak anlamına da gelen kelime.
  • fıstık ezmesi çıkarmış. fiyatı gayet uygun 17 lira.

içindekiler de güzel aslında. %70 fıstık (normalde en az %80-85 oluyor diğer markalarda) %20 bal var. geri kalan da hindistan cevizi yağı, aspir yağı, tahin ve alakasız bir şekilde süt tozu.

süt tozuna kadar güzeldi yani ne gerek var süt tozuna anlamadım. o olmazsa almaya devam ederim, yoksa calveye dönerim sanırım.

fakat lezzetli yani.
  • kampanya yapmayi beceremeyen market zinciridir.

gecen hafta yaptigim 200 tl’lik alisverisimden sonra 150 tl’ye 50 tl indirim kuponu veren, ancak bu hafta persembe ve cuma art arda 2 sefer bu kuponu kullanmak icin alisverisimi yapip kasaya gittigimde sistemlerindeki hatadan dolayi sifre calismayan ve indirimi kullandirtmayan bir yapilari var. kasada dakikalarca o kadar urunu okutup posetledikten sonra insan iptal de edemiyor, mecbur 50 tl indirimi kullanamadan hepsini odeyip ciktik.

carrefour hayatimiz da boylelikle bitmis oldu.
  • kendi markasını taşıyan bergamot aromalı çayını alıp beğendiğim firma. ikinci paketi aldım. kalitesini bozmadığı sürece başka bir çay kullanacağımı sanmıyorum.
  • geçenlerde iki tane garnier micellar makyaj temizleme suyunu 20 tl'ye aldığım güzel market..
  • internet sitesinden yapmış olduğum son 2 alışverişte de eksik ürün gönderen firma.

en son alışverimde eksik ürün gönderdikleri için tekrar sipariş vermedim uzun bir süredir. dün migrosta süt kalmadığı için carrefour'dan alışveriş yapmak zorunda kaldım. yine ürünler eksik geldi. her seferinde birkaç kere müşteri hizmetleri ile görüşüp ürünlerin gönderimini sağlamak için uğraşıyorum.

tekrar alışveriş yapmayacağım.
  • migros sanalmarket'te doldurduğum sepet 268 tl tuttu. sırf karşılaştırmak için aynı sepeti carrefour online alışverişte doldurdum ve 228 tl tuttu.

bütün ürünler sorunsuz elime ulaştı. hepsi de çok iyi. tek sorun sanalmarket poşet paralarını karttan çekerken, carrefour görevlisi poşetleri tek tek iade etmemi istedi. bir de onlarla uğraştım kapıda. salak salak işler. çek işte kardeşim parasını provizyondan. 1 tl için ne uğraştırıyorsun.

bir de migros'un dağıtım kapasitesi daha yüksek. carrefour'da sepet doldurunca en erken teslimatı 3-4 gün sonra gösteriyor. sanalmarket'te ise gün içinde teslimat çoğu zaman mümkün.
hesabın var mı? giriş yap