• sitesine girmeye çalışınca bilgilerinizi çalmaya çalışıyor bu site diye uyarı veriyor chrome.

ağababalarından öğrendilerse demek.
  • başkalarının hayatına müdahale etmekten asla vazgeçmeyecek bedevi zihniyetini yine görmemizi sağlayan garip oluşum.
  • hayatımda bunlarınkiler kadar saçma videolar izlemedim.
    yok efendim tokalaşmak zinaymış. yok efendim kadın spikerin sunduğu haberi izlemek harammış... ya nasıl bir sapıklıktır kardeşim bu. neymiş "flört etmek" harammış, neymiş en fazla 3 kere bir cafede buluşup görüşecekmişiz onda da mutlaka yanımızda 3. bir kişi olacakmışmış, öyle el ele gezmek bi yerlere gitmek harammış. neymiş ergenliğe girdiğimizde evlenecekmişiz. birbirimizi tanımadan nasıl evlenelim lan gerizekalı. 3 kere görüşüp evlenelim de sonradan ortaya şiddetli geçimsizlikler çıksın di mi... mallar sürüsü ya...
    yok efendim "batılılaşmak" yüzünden olmuşmuş bunların hepsi... napsaydık, suudi arabistan gibi mi yaşasaydık? türkiye cumhuriyeti lan burası... her ne kadar tartışılır da olsa laik-demokratik bir ülke... ilkelerinden en büyüğü "muasır medeniyetler seviyesine çıkmak" olan bir toplum. sen gelmiş diyorsun ki "tokalaşmak zinadır" yürü git be... sana mağaranda uzun ömürler dilerim arkadaşım başka da lafım yok.... bu tipler yüzünden iyice dinden soğuyorsunuz...

ha videoları izledikten sonra annemi arayıp beni böyle fikri, vicdanı hür, sorgulama yapabilen, düşünebilen, kendi değer yargıları olan, akıl ve mantık çerçevesinde hareket edebilen bir birey olarak yetiştirdikleri için teşekkür ettim.

benim açımdan ailemin ve yetiştiğim çevrenin kıymetini bir kez daha anlamama vesile olmuştur. tek faydalı tarafı budur.

ben en çok bunları izleyip iyice beyinleri yıkanan cahillere üzülüyorum...
  • salak saçma videolar çeken grup. mottoları da 'islam felsefe ve bilim(!)'. adamlar bunlarla ilgili kafanıza takılan şeyleri bize sorun diyor, kendilerini bilimsel ve felsefi açıdan yeterli görüyorlar şaka gibi.

lan biyoloji bölümünden evrimi inkar edebilecek kadar boş bir şekilde mezun olan birine mi soracağız bilimi?

binlerce kişi de dinliyor bunları. yorumlarda da 'ne güzel gençleri aydınlatıyorsunuz' falan yazıyorlar ciddi ciddi.

benim hiç umudum yok ya. gerçekten.

edit: mastürbasyonun erkeklerde erken boşalma; kadınlarda seksten soğumaya yol açtığını söyledikleri bir videoları bile var. evet. o kadar da bilimseller.
  • sürekli erkek-kadın ilişkilerinin zina olduğunu belirtmelerinden sonra gay olduklarını düşünmeye başladığım grup. hayır iki insanın birbirini sevmesi zina ise nasıl evlenecekler onu da merak ediyorum.
  • "kuran'da zinaya yaklaşmayın yazıyor, kadın-erkek tokalaşmasının yolu zinaya gider, dolayısıyla kadın-erkek tokalaşması zinadır" gibisinden efsanevi bir tespit yapmış oluşum.

hayat acıdır, soğan da acıdır. bu sebeple hayat soğandır arkadaşlar :(

(bkz: düz mantık olimpiyatları)

şaka bir yana, ben hayatımda bu kadar sapıkça bir düşünce tarzı görmedim. "tokalaşmanın yolu zinaya gider" demek milyonlarca insanı zan altında bırakmak, iftira atmaktır.
  • amaçları ateistleri müslüman yapmak olamayacak bir grup, çünkü hala bu evin bir mimarı varsa evrenin nasıl olmaz seviyesindedirler. gerçi haklılar ellerinde hiç kanıt yok :)) bir kaç videolarına denk geldim klasik müslüman olarak mağduriyet yaratıp takipçilerini hislendiriyorlar. biri metroda kuran okuyor, diğeri tepki gösteriyor lkjlkjlk ya ''allah aşkına'' ateistin sikinde mi senin ne okuduğun, kuran okuma diye siz birbirinize dersiniz ancak içinde ne olduğunu öğrenmesinler diye metroda okunmaz haramdır falan diye.
    ben muhafazakar bir müslümanken kuranı bitirip ateist olmuş bir insanım bana en fazla çoook salak geliyorsunuz.
  • ilk kez videolarını izledim. ben bildiğin dümdüz zinacı bir sapıkmışım. şimdi tövbe edip kendimi mağaraya kilitliyorum. başka türlü kurtuluş yok bana.
  • yukardaki abileri de cok sevmis ki trt de program yapmaga baslamislar. yazik. vergilerimizle pense kalem allah muhabbeti.
  • tuhaf bir şekilde, ateistlere takmış grup.
    sürekli sokak röportajlarında, ''mantıksız'' ateistleri konuşturup ''bakın bunuda göt ettik'' havasındalar.

örneğin, allah'ın ispatını yapacağım diyerek ''gömleğindeki düğmeyi yapan sanatkar varsa, seni yaratan allahta ''var'' diyemiyorlar vardır'' diyorlar ve buna ispat diyorlar. tuhaf.
hesabın var mı? giriş yap