şükela:  tümü | bugün
  • bunu öngörüp ayarlar kısmına çaylaklardan mesaj alımını kapatma seçeneği koymuşlar. yazar olan okumayı bırakıyor sanırım.

edit: en güzel çözüm mesajlar bölümüne şikayet et butonu koymaktır bence. sadece çaylaklara da değil tüm mesajlara. tabi şikayetlerin de moderatörler tarafından değerlendirilmesi lazım.

edit2: başlık başıma kalmış.
  • en azından belirli bir sıralamadan sonra mesaj sistemi getirilebilir, kayıt olduğu an mesaj atmaya başlamasınlar.

kurunun yanında yaş yanıyor, gerçekten düzgün çaylak arkadaşları da zan altında bırakıyorlar. millet mesaj alımını kapatıyor.

edit:iptal edilmesin; ama düzenleme getirilsin dediğim kampanyadır.
  • karşı çıktığım kampanya. çaylaklara mesaj alımını kapat o zaman. şahsi değil genel bir meseleyse toplu olarak kapatın. ben mesajlaşmıyorum kimse mesajlaşmasın dersen art niyet ararım.
  • 10 kişi tarafından engellenen çaylağın mesaj iletişimi otomatik kapatılsın. çaylaklara mesajı komple kapatmak, mükemmel insanları tanımaya engel olabilir.

(bkz: ekşi sözlük)
  • sonunda maalesef kurunun yanında yaşın da yanacağını düşündüğüm ve hak verdiğim kampanya.

bugün olmasa da da yarın bu hak ya iptal olacağa ya da kısıtlanacağa benziyor.
  • çaylaklardan hiç mesaj almamış sap bir yazarın isyanı gibi duran hede.

çaylaklar, gün sizin gününüz. yağdırın eksileri fhsjhkdk
  • ayarlar > tercihler > bana kimler mesaj atabilir

(bkz: tercih meselesi)
  • daha önce yazdığım bir entry de küfür eden yavşak çaylaklar kadar adam gibi müthiş komik ve eğlenceli çaylaklarında olduğunu gördüğüm için destekleyemeyeceğim kampanya.

asıl çözümü daha önce yazdım; mesaj bölümüne şikayet et butonu konulup küfreden çaylağın sorgusuz sualsiz üyeliğinin silinmesi (sıranin en sonuna atılmasıda olabilir)

ayrıca henüz 10 entry girmemiş olan çaylaklarında (bazılari hiç entry girmemiş adam kufretmek icin burada) derhal üyeliklerinin silinmesi.

bunlar troll hesaplarla mücadele etmek için şimdilik yeterli olacaktır.

daha önce bu konuda açtığım başlık; #78572340

ama sanırım bu ip işi biraz zormuş, olsa iyi olurdu

bu da daha önce buna benzer bir konuds yazdığım entry im : #78558551
  • yazarlar da küfür ediyor. o zaman herkesin mesaj hakkını elinden alalım. ayrıca küfre karşı olan nice çaylaklar da vardır eminim. mantıksız bulduğum bir kampanya.

edit: imla

edit 2: hep çaylaklar şukulamış. garibanlar bayağı bi dertli.
  • çare şikayet et butonu..