şükela:  tümü | bugün
 • maalesef böyle bir şey var.

  (bkz: altan çamlı)
  (bkz: fikri)*
  (bkz: arif ışık)
  (bkz: komutan logar)
  (bkz: erşan kuneri)
  (bkz: müslüm duralmaz)

  daha nicesi, sayfalarca üzerine inceleme yapacak da olsanız karşılaşacağınız yegane sonuçtur. ancak nedense hepsinin kendine özgü bir karizması vardır. hepsi de akplilere özgü davranışlar sergilemektedirler.

  neden böyle olduğunu bilmiyorum. sorsak sanatçıyım diye geçinir, muhalif olmadığından yakınılınca da güler.

  akpli zihniyetle gerçekleştirilen hareketler size çok mu eğlenceli geliyor acaba sayın yılmaz?
 • (bkz: ne diyo la bu)
 • kardeş geç de olmadı ama sen yine de yat istersen?

  edit: kahrolsun siyonist israil.
 • lan bütün film boyunca bar açmaya çalışan adamı neye dayanarak akp li ilan ettin dediğim tespittir.

  (bkz: bilemiyorum altan bilemiyorum)
 • (bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)

  altan çamlı zamanında akp bile yoktu birader.

  tanım: uykusu gelmeyen bir yazarın tespit sıçması durumu.

  edit: vizontele fikri'yi unuttuk.
 • pınar n'oldu diye merak ettiren iddia.
 • altan çamlı özelinde sağlam yanlış olan önermedir.

  1998 yılı itibari ile, kendisi eşi ile birlikte cihangir’de yaşamaktadır. bar hayalleri kuran hızlı bir delikanlıdır. 28 şubat sebebiyle, hem muhiti hem de yaşam tarzı, onu refah/fazilet çizgisinden uzaklaştıracaktır. şimdiki akp’lilerle aynı koordinatlarda bulunması mümkün değildir.

  aslında yaşam tarzı haricinde siyaset işlerini çok kurcalamayacak biri olarak kendisine anap inanılmaz yakışır. berberde “özal büyük adamdı” diyebilecek bir tıynet mevcuttur kendisinde. ancak anap’ın da yolsuzluk sarmalında olduğu bir süreçtir. hatta yılmaz’ın başbakan olduğu anasol-d hükümeti bu yüzden gensoru ile düşürülmüştü.

  cihangir etrafında o dönemlerde travestiler, uyuşturucu bağımlıları ve bohem kişilerle birlikte ciddi entellektüeller de yaşadığından, susurluk süreci hakkında üstünkörü de olsa bilgi sahibidir. sevdiği bikaç abisi mutlaka dyp’yi kötülemiştir. çok anlamasa da dyp’li olma şansı düşük.

  mhp’lilik, içine girmek ve yerleşmek istediği ortam ve allah dövmeli barmenin ülkücüler tarafından öldürüldüğü iddiası sebebiyle mümkün değil.

  gençler hatırlamaz*, baykal o yıllarda aşırı itici bir lider olarak anılırdı. kemik seçmeni de bugün türban shaming yapan, ordu göreve diyen teyzelerden ibaretti. chp’li olma şansı yok.

  1999 yılında çekilseydi film, apo’nun yakalanması sebebiyle 56’ıncı hükümet aşırı prim yaptığından, dsp’ye oy vermesi kesindir. ama 1998’de de ecevit saygınlığını yitirmemiş yegane tecrübeli siyasetçiydi (erbakan saygındır ancak kamuoyu 28 şubat nedeni ile mesafeliydi, korkuyordu). bir bir düşen hükümetler sebebi ile insanların sığınacak istikrarlı bir liman araması, ecevit’in çizdiği güvenilir profile prim yaptıracaktır. ayrıca bankalar, yolsuzluk vs çok konuşulduğundan, ecevit dürüst bilinilirliğiyle öne çıkıyordu. bu bağlamda dsp’ye oy vermesi, en olası seçenektir.

  ayrıca altan çamlı’nın 2002’de genç parti’ye oy verdiği gerçeğini kabullenmeyenler, ırz düşmanıdır...

  *yaş editi: öyle diyince 57 yaşındaymışım gibi oldu ama o kadar yaşlı değilim, az yaşlıyım. o sene ortaokula başlamıştım.