tavsan yumruklayan ivar

  • şeker abi (615)
  • 537
  • 0
  • 0
  • 0
  • 7 ay önce

teyze kızı amca kızı dayı kızı hepsi caiz

ön not: müslüman değilim. bu ön notları koymak zorunda hissetmekten de biraz tiksiniyorum.

bildiğim kadarıyla avrupa ülkelerinin tamamında ve abd'deki pek çok eyalette, ayrıca laik türkiye cumhuriyeti'nin de kanunlarına göre yasal olan evliliktir. doğası itibariyle dogmatik olan dini ve bu dinin hiyerarşik olarak en üst normu olan kutsal kitabını değiştiremeyeceğinize göre, yanlış terim kullanarak ensest olarak nitelediğiniz, bu eylemin yasalara aykırı hale getirilmesi için önerilerde bulunmakta serbestsiniz. birinci derece kuzenler arası evlilik, islam'a özgü bir konu değildir. ama eğer islam'a özgü olduğunu düşünüyor ve bu durumu ebeveynler veya kardeşlerle cinsel ilişkide bulunmakla aynı görecek kadar tiksiniyorsanız, bazı çözümler vardır.

1- islam'ı terk edebilirsiniz. çünkü sizin için, bizzat tanrı sözü olan ve diriliş günü'ne kadar geçerliliğini ve değiştirilemezliğini koruyacak olan kutsal kitap açıkça "allah'ın size helal ettiği temiz şeyleri haram kılmayın, sınırı da aşmayın" buyurmaktadır. tabi sadece islam'dan değil, tüm ibrahimi dinlerden ve kalan dinlerin de bazı heterodoks sektleri hariç hepsinden uzak durmanız gerekir.

2- medeni kanunu, sizin etik değerlerinize uygun bir ülkeye taşınabilirsiniz. tabi a.b.d.'de bu duruma izin veren eyaletler, massachusetts, new york, new jersey, california, virginia, connecticut gibi sizin pek modern ahlak yapınıza uygun olmayan, çomar eyaletleri olduğu için mecburen medeniyetin beşiği teksas, lousiana, mississippi, wyoming gibi kadim kültürlerin merkezleri yeni istikametiniz olacaktır.

3- ya da, yüzyıllardır bitiremediğiniz "bizim oralarda komşu kızına bile yan bakılmaz, kuzenim benim kardeşimdir, sıra arkadaşım namusum, meslektaşım iffetimdir" geyiğinizle entelektüel mastürbasyonunuza devam edip, her zamanki gibi problem olarak gördüğünüz bu durumu çözüme yönelik en ufak bir hareketten uzakta, gökteki yıldızlar arasında egonuzu görmeye devam edebilirsiniz.

ben, rıza dahilinde olduğu sürece insanların sevgi veya salt cinsel amaçlı çekim tercihlerine "bana ne, bana bok yemek düşer" demeyi ve başkasının yatak odasından uzak durmayı tercih ediyorum örneğin. nasıl bir çomarsam...

son not: hav!

devamını okuyayım »