şükela:  tümü | bugün
  • fatih tezcan'ın an itibarıyla yayımladığı videoda söylediğidir..
    izle

edit: zırva diyerek ciddiye almayanlar şunu gözden kaçırıyorlar.. eğer olay içe dönerse gezi parkı'nda polisin arkasında yürüyen palalılar, sedat peker'in silahlı adamları, sadat, köprüde askerin kafasını kesenler sokağa çıkarlar ve ilk bu hedef gösterilenleri öldürürler.. fatih tezcan denilen adam ciddi ciddi bir kitleye sesleniyor sonuçta.. halihazırda başlayan bir cadı avı olduğunu gelen haberlerden biliyoruz zaten... farkındaysanız videonun başında bunları alalım gibi bir şeyler söylüyor... midem bulandı bu videodan
  • (bkz: fatih tezcan kim amk)

edit: videonun tamamını izledim. konu nasıl cem yılmaz'a geldi anlamış değilim. öncesinde de ekrem imamoğlu'na laf etmiş. yahu biri komedyen sanatçı (insanları güldürmeyi kendine meslek edinmiş), diğeri belediye başkanı ( çöp, atık su, çevre düzeni gibi sorumlulukları olan). içeride birbirimizi yesek de dışarıya karşı birlik olalım dediğimiz şu zamanda konuyu çok yanlış anlamış kişi.
  • fatih tezcandan sonrasını okumadım .
  • sürekli kimi görse bu terörist diye iftira atan adamı incelemek lazım.
  • grace kelly ve türkan şoray çirkin kadınlarlardır. bunun gibi bi zırva.
  • cem yılmaza terörist diyorlar, çünkü kalbimizi çaldı* . yok bu böyle değildi.
  • an itibarıyla 1875. kere cem yılmaz izlerken karşılaştığım başlık.

şu adamın ülkeye sağladığı istihdamın milyonda birini sktiğiminin partisi sağlasaydı, ortalıkta "yol yabdı" diye gezerdim.
    gerçekten...
  • teröristdir mi?

gözlerim...

edit: oh be, başlık düzeltilmiş. canım moderasyon.
  • sonra bir gulme hissi geliyor derinden nasil cisim geliyor o an
  • (bkz: cem yılmaz kim amk)

yok bi dk yanlış oldu , diğeriydi
    (bkz: fatih tezcan kim amk)