• çok ayıp etmiş kendisi. linç edilmeyeceksem bu tür başlıkları eğlenceli buluyorum , aynısını münir özkul'un gömdüğü ünlüler başlığında da yaşıyorum. her şeyi bu kadar ciddiye almayın.
  • sanki bu adamın hepimizin söylediği cümlelere benzer birşeyler söyleyip kamuyu rahatlatma gibi bi görevi var. dünya sikinde değilse nolcak yani ? mehdi mi herif amk.. her boka yetiş yaa cem..
  • cem yılmaz ı neden sürekli devlet büyüğü gibi anıyorsunuz anlamadım. adamı çekmeyin spekilasyonların içine .
  • reklamın iyisi kötüsü olmaz adam her hafta gündemde ekşiyi kirletmekten başka bir işe yaramıyor bu yazdıklarımız
  • (bkz: cem yılmaz tarafindan açtirilan basliklar)

karantina da canı sıkılınca az bir şey arı kovanına çomak sokayım demiştir kendisi.

komedyen karantinada ne yapar acaba ?
  • cumhurbaşkanı sözcüsü olarak düşünülmesi gerektiğini ortaya koymuş sorudur. hazır ibrahim kalın da türkü klibi çekmişken..
  • bir öğretmenleri bir de cem yılmaz'ı rahat bırakmadınız lan g. tler!
  • duyarcılar, salın şu adamı artık.
  • en doğrusunu yapmaktadır. ne zaman ön plana çıksa taraf olup zarar gördü. bu toplum görüş belirtmeyi kabul etmiyor. türk toplumu kaderini en kötü şekilde yaşayarak insanların görüşlerine saygılı olmayı en sonunda öğrenecek.

aynen devam cem yılmaz.
  • ülke savaşta olduğunda, deprem olduğunda, salgın olduğunda her türlü şeyde okların cem yılmaza dönmesini çözemiyorum. adam üst düzey yöneticimi ne biliyim kanaat önderi falan mı, illa bir paylaşım yapmak zorundaymış gibi yüklenilmesi çok tuhaf.
hesabın var mı? giriş yap