• çaylak listesi başlığında dolanırken yazar dikkatimi çekti. bu günlere kolay gelmemiş, cesaretini takdir ettim
  • orospu cocugu
  • böyle bir nicki neden aldığını anlayamadığım yazar.

4 yıl önce de niye aldığını anlayamadım.
  • cemaat sevdalısı yazar..

nicki 4 sene önce almışmış; hadi o zaman feto aşkınla aldın sonra fetonun gerçek yüzünü gördün diyelim hala bu nicki neden kullanırsın? ekşi yazarlığı cemaat sevdalısı olmaktan daha mı önemli?

dün neyseniz bugün de osunuz. zinhar değişmediniz..
  • orospu çocuğu hepsi
  • mecazi olarak galatasaray tribünlerinde fenerbahçe forması giyen yazar.
    yerinde olsam hesabı parodi hesap olarak kullanırdım. çünkü bence nick komik.

not: skt t1 spor.
  • ekşi sözlük istihbarat timlerinin peşine düşmesi gereken yazar. nick ve entryleri ben fetöcüyüm diye bağırıyor resmen pensilvanya kafalı bu şahsın.
  • insanların üzerine f 16 larla bomba yağdıran grubun abisidir ve götü sıkışınca asıl vatanı olan abd ye kaçmış korkak yazardır.
  • tam bir comardir. hatta full + full comardir. girdigi hic bir entry de insanliktan iz yoktur.
  • aşağıdaki satırları yazabilecek kadar aydın ve akıllı bir çocuk.

geceye dair tutarsızlıkları tekrar tekrar anlatıp başınızı ağrıtmak istemem lakin olaylar ve kişilerin karakterleri ile uyumsuz davranışları gösteriyor ki birşeyler saklanıyor. birşeyler dönüyor. derinlerde.. çok derinlerde kirli pazarlıklar yapılıyor. muharrem ince susturuldu ve büyük ihtimal kaçırıldı. mit ve genel kurmay devreye girdi. kılıçdaroğlu ve akşener’e de haberler yollandı. konuşursanız meclise darbe yapılır dendi. iç savaşın sorumlusu siz olursunuz dendi. yarın 12’de belki de o konuşma hiç olmayacak. olursa bile satır aralarında bizlere mesaj verilecek. ülkenin en eğitimli, en entelektüel kesimini bu derece salak yerine koymaları beni mahvediyor diğer tüm ihtimallerde.
hesabın var mı? giriş yap