• trabzonspor a2 takımında forma giyen 1991 doğumlu kaleci.
  • işler güçler'de cavit karakteriyle kendine hayran bırakırken şu sıralar kardeş payı dizisinde kartal karakteri ile güldürmektedir. hakikaten ekranda görmekten keyif aldığım bir oyuncu kendisi.
  • şukela insan dır kendisi.
  • yetenek patlaması lan adam. hakkında bilgi edineyim diye girdim sadece 5 entry var hakkında. zaten bir tanesi de onun hakkında değil.adamı görünce gülmeye başlıyorum.
  • bomba lan bu adam, atom bombası hatta atom..

bu haftaki "besle kargayı soksun dalgayı" repliğini öyle içten söyledi ki, öyle güzel oynadı ki, o kadar olur. kendine özgü, doğal, yapmacıklaşmayan bir oyunun var. sakın bozma dayı.

böyle bir yeteneği bulup buluşturup ekranla tanıştıranlardan mevlam razı gelsin. 10 numara beş yıldız.
  • oyuncunun hası insan çok güldürüp kelebek camından girecek şahsiyet.
  • müthiş oyuncu, geleceği parlak.

sakin ol cover'ında dansıyla da güldürmüştür:

http://www.youtube.com/watch?v=e7iqpx_loeu
  • şayet dans dersi veriyorsa parası neyse vereyim bana da öğretsin hacı adam çok fena tüm kadro sağlam fakat bu adam bir başka cavit ve kartal ikisi de bu güne kadar izlediğim en uçarı en samimi manyak yerli karakter umarım daha çok görürüz kendisini ekranlarda.

tanım : süper dans eden oyuncu.
  • kardeş payı'nın ilk bölümünden beri, "oyuncuyum lan ben" diye bağıran müthiş oyuncu. "ceyhan prensi adana" sahnesi ile kafamda yer etmiştir.
hesabın var mı? giriş yap