• kendisi vip turizm'in sahibiymis. kendisini bir gazete haberi sayesinde tanidim. oncelikle kendisine mutluluklar dilerim, bir yastikta kocasin esiyle ama gorgusuzlugu yuzunden kendisine "iyyy!" dedigimi de ifade edeyim.

ceylan bey esini dostunu toplamis, urdun'e goturmus (turizm sirketi sahibi olunca daha kolay oluyor sanirim) ve orada, petra harabelerinde evlenmis. buraya kadar normal, tamam esle dostla petra'da dugun hepimize nasibolmaz ama adamin gucu var yapmis. buradaki gorgusuzluk bu dugunun herbir safhasinin fotograflarinin hurriyet (internet) gazetesinin ana sayfasindan ulasilabilen bir linkle sergileniyor olmasidir. hani guzel anlarinizda cekilmis fotograflari online album yapar ona buna gosterirsiniz ya, bu gordugum de ayni oyle bir fotograf albumuydu. ceylan bey ve esi ucak kokpitinde yuzuk takiyor, ceylan bey ve dostlari otelde halay cekiyor, ceylan bey esini kucaklayarak otel odasina giriyor... ama bunlar gazete websayfasinda! ne alaka yahu? ben de evlenince zumrutte gelin-damat albumu yaptirip gazeteye foto galeri yaptirayim o zaman? her turizm sirketi sahibi icin yapiliyor mu bu "yilin dugunu" haberi? hani atiyorum yasemin kozanoglu bilmemkim koc/sabanci gibi taninmis birisi olsa evlenen bir derece anlarim, ceylan pirinccioglu'nu ilk kez bu haberle taniyorsak bu dugununun haber olmasinin mantigi nedir? gazetenin hurriyet olmasi bunu nereye kadar izah edebilir ki? ustelik babalar gunu haftasonu (iki uc hafta once) olmus bir olay nicin simdi haber ediliyor? cidden meraktayim bu haberin hikmeti konusunda.

eger ceylan bey bu fotograflari kendisi gazeteye haber olsun diye ilettiyse gorgusuzun tekidir. eger bu fotograflar ceylan beyin kontrolu disinda gazetelere haber olmussa bir arkadasindan kazik yemistir. eger gazete muhabiri gizlice dugun ekibine sizmissa da bence yaziktir, cevresine dikkat etmelidir. ben olsam ozel dugun goruntulerim hurriyette ifsa edildigi icin gurur duymaz kopururdum. (koskoca gazetenin bir webshots bir flickr olmasi da aci ama hurriyet'ten zaten igreniyordum.)

buyrun galeri, sosyete bu dugunde bulusmus. iyyyy...
    http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/…id=2&hid=6815569

edit:
    bu entryi begenmeyenler su entryi de begenmeyeceklerdir:
    (bkz: harvard da bir turk genci haberi)

edit:
    vay anasini sayin seyirciler! yine ceylan pirinccioglu dugunu yine hurriyet anasayfa. pes dogrusu!
    http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/…id=2&hid=6833366
  • sene 2010 ya da 2011, acıbadem fizyoterapi merkezinde tedavideyim, 10 tane yatak birbirinden perdelerle ayrılmış. herkes fizyoterapistlerle kendi bölmesinde tedavi oluyor. bu beyefendi de orada. herkes insan gibi sessiz şekilde fizyoterapistlerin talimatlarını uygularken bu fizyoterapistlerle öyle bir üstten emir verir gibi konuşuyor ki, öyle bir ezme çabası ki sanki "mehmet ali aydınlar'ı tanıyorum ne istersem yapacaksınız" mesajı. o kadar fizyoterapistten 1 tanesi bile adama ağzını açamamıştı. insan paranın yerin dibine batmasını istiyor.
hesabın var mı? giriş yap