• 2010 yılında ska games in yaptığı xbox live arcade xbox 360 ve daha sonra da pc platformuna çıkmış beat em up oyunu.

genel hikayesi çok ilgi çekici a dostlar. biz bir punk grubuyuz, ünümüz nam salmış sağda solda kızlar parçalıyorlar kendilerini bizim için. fakat bas gitarist bir sebepten gruptan dışlanıyor. bu gruptan dışlanan arkadaş ''ulan siz kimsiniz! alayınızın içinden geçerim' diyerekten büyülerle müyülerle şehre kaos salıyor.

hikayeyi tarzını geçtim bu oyunun en güzel özelliği pratik oynanış.

kombolar sizi kendinizden geçirecek kadar iyi, vuruş hissi sesler bu tarz bir oyuna göre fevkelade.cep telefonumuz inventory çantası niyetine kullanılıyor.kombolarla kesilen boslarla twetter da takipçi kasıyoruz.bu takipçiler bize yeni hareketler yeni skiller kazandırıyor.aynı zamanda sağda solda qr code ların olduğu kağıtlar var, bu kağıtları cep telefonu kameramızla okutarak yeni giysiler silahlar kazanabiliyoruz.

hatırladığım kadarıyla 5 karakter var seçilebilen.bunlar: solist,gitarist,bas gitarist,davulcu,trumpet çalan abla.

her karakterin bildiğiniz gibi grupta aldığı işe göre yetenekleri var.solist mikrofonla rage mod a giren skill kazanıyor, ha keza baterist vesaire.

çok fazla boss savaşı mevcut aynı zamanda oyun bir haaaaaaayli uzun.şaka yapmıyorum uzun derken gerçekten uzun.

yolda diablo dan alıştığımız rune benzeri şeyler buluyoruz.bunları satmamak elzem.zira oyunun 2 farklı sonu var ve iyi bitmesini istiyorsanız hepsini elinizde tutun.spoiler sayılmaz bu yegenim yaz bunu.

yoldan malt, arpa,şeker vesaire bularak fermantasyon merkezine gidip kendi biranızı yapıyorsunuz.bu yaptığınız bira sizin karıştırdığınız malzemelere göre değişiyor. skyrim de olduğu gibi bir formül bulduğunuzda aynısını kaydetmiyor, ya aklınızda tutacaksınız yada yine rastgele takılıp farklı bira çeşitleri üreteceksiniz falan filan inter milan

velhasıl güzel bir beat em up ve üstüne az buçuk baharatlı bir rpg istiyorsanız, çekinmeden oynayın.4 kişiye kadar oyuncu desteği var.ben yalnız bitirdim fakat 4 kişi çok zevkli olabilir zannımca.
  • beat em up sevmeyen birisiyim.

oyuna puanım 9/10.
    0,5 puanı smockula parçaları konusundaki oyunu bozan hatadan, 0.5 puanı da bazı yerleri hoşuma gitmediği için kırdım.

oyun mükemmel. bundan önce çok ünlü olan 'castle crashers'i denemiştim ancak sıkılıp bırakmıştım, charlieyi 6 saatte oturup bitirdim. herkese öneririmancak sabah 4de the twin scenelords ile kapışmanızı önermem.
hesabın var mı? giriş yap