• mükemmel bir sesi var.
    hele 10-12 yasinda bi tifilla (bkz: billy gilman) dream a dream söylüyor ki saglam bir kulaklik ve ses kartiyla insanin kalp ritmini bile bozabilir.
  • insanın dibini düşüren bir men of harlech yorumu vardır.

http://www.youtube.com/…hz9_elpil9w&feature=related
  • hakkında, insana baygınlık veren "ingiltere'yi eurovision'da mı temsil edecek?" dedikodularının, bu yılda uluslararası eurovision medyasınca erkenden başlandığı ingiliz sanatçı.
  • galler'den çıkan en güzel sesli şey.. bir de ryan giggs var tabi de o ayrı
  • pop müzik endüstrisinde kadın cinselliğinin kullanılmasıyla ilgili şöyle bir konuşması var.
    iyi noktalara değinmiş.
  • henüz 15 yaşındayken a beautiful mind filiminin yer alan all love can be parçasını söylemiş. söylemek demek benim için yetersiz oldu. şöyle diyebilirim bu parçayla kalbimin üstüne kondu, kulaklarımı temizledi, gribimi geçirdi, hatta kilo verdim. çok bambaşka bir etkisi var.

3 gündür kpss stresine dolayısıyla yoğun bir döneme girmiş bulunmaktayım. bu sınavın psikolojik ağırlığı bilinen bir şey. şu anda iyi gidiyoruz gerçi ama yorulduğumda ya da canım sıkıldığında, yapamadığımda bu parçayı açıyorum ve kendimi -gerçekten abartmıyorum- deniz kenarında buluyorum. ama normal deniz kenarı değil. o kadar güzel olmasına rağmen kimsenin gitmediği, sadece klip çekilen ve beyaz giyimeyenlerin dövüldüğü deniz kenarları. sonra parça çalarken bir piyano beliriyor. piyano yavaş yavaş ağırdan ama kulaklarını döve döve çalıyor. çok rahatım, rüzgar var, piyano var henüz kulaç atmayı tam beceremesem de yüzmek için deniz var. daha ne olsun, insanda sinir, stres mi kalır.

bu kız sesiyle 2-3 gündür bunları bana yaşatıyor. antidepresan gibisin, büyük duacınım charlotte church.
hesabın var mı? giriş yap