şükela:  tümü | bugün
  • gümüşsuyu'nda opera oteli'nin tepesinde,efsane bir manzaraya sahip mekan.
    meze öven beyaz yakalı gibi görünmeden ufak detaylar vermek gerekirse,alışılmışın dışında 20-25 çeşit soğuk mezeyi ,ilk gelen alır mantalitesi ile size eşlik eden garson vasıtasıyla ayırtabiliyorsunuz.bu arada söz garsondan açılmışken,tüm çalışanlar aşırı derecede ilgili ve hoşsohbet.mekanın kalitesi ve popülerliği ile orantılı olarak artan garsonların ukalalığı durumunu burda rastlamanız mümkün değil.mekanda çalan müzik gayet başarılı, tam meyhane tadında.gelelim zurnanın o meşhur yerine;fiyatlar ortalamanın baya üstünde,ama derseniz ki "ben ofise gelen yabancı müşteriye istanbul'un güzelliklerini gösterecem ve şirketin kartı bende" ya da "euro olmuş zaten 4,onlara koymaz" kesinlikle doğru yer.
  • siteler üzerinden yapılan değerlendirmeleri okuyunca içime bir kurt düşmüştü fakat gerçekten enfes mezeleri (karidesle avokadonun birbirine bu kadar yakışacağını düşünmezdim mesela) ve manzarası ile gayet güzel bir akşam geçirmek için ideal bir mekan. garsonları gerçekten ilgili ve samimi. mekanda çalınan müzikler çok kaliteli ve saatlere göre türleri çok yerinde.

fiyat konusunda bir şey diyemiyorum.
  • inanılmaz bir manzarası var. 1. köprüden sultanahmet'e kadar hepsi ayağınızın altında. mekan hoş, müzikler güzel, mezeler oldukça güzel. safranlı fava olsun, avokadolu karides olsun hepsini çok beğendim.

ahtapot ızgarası vasattı yalnız.

fiyat ise manzarayı satar nitelikte. normal bir yere gittiğinize ödeyeceğinizi 1,7 ile çarpın hesap o gelir.
  • inanılmaz berbat servisi olan yer. garson yakalamak balık yakalamak gibi bırakınca bi daha gelmiyorlar, gelirse eksik getiriyorlar. kafaları kopmuş tavuk gibi koşuyorlar. 0 bahşiş bıraktığım yerdir.
  • manzara lebiderya,fiyatlar kol,lezzet vasat ustu,sonuc ikinci sansi yok