• online ders kitabi kiralama/satma seysi.

abd'de nerdeyse ruhuna esdeger bir fiyata kitap alma durumuna dusmus arkadaslarin cayir cayir kullanacaklarina dair hicbir suphem yok.

http://www.chegg.com/
  • bir dönemlik ya da 60 günlük kitap -daha doğrusu textbook- kiralama imkanı tanır. kitabın kira süresi bittiğinde ön ödeme şartıyla ups ile ücretsiz olarak geri gönderilir. temiz iş.
  • pek çok ödev sorusunun cevabını bulabileceğiniz ücretli ortam.
  • bazen paraya kıyıp* üye olarak ödev sorularımın hepsinin cevabına ulaşmak istediğim site.
  • aylik verilen 15 dolari sonuna kadar hakkeden olusum.

binlerce ders kitabinin cozumlu cevap anahtarina ulasabiliyor. bir sorunuz var ise soruyu sorup kisa bir surede cevabini alabiliyorsunuz. buda yetmediyse online olan tutor'a mesaj atip bizzat anlatmasini isteyebiliyorsunuz.

not: sorunun linkini atana cevabin screenshotunu yollayabilirim.

edit: su an icin aktif hesabim bulunmamakta.
  • gösterip vermeyen site*

saatlerce uğraşıp yapamadığım sorunun o bulanık ekranın altında duruyor olması çok sinir bozucu.
  • o bulanık sayfalar altında ne çözümler yatıyor ama hiçbirine erişemiyoruz. hesabı olan bir arkadaş yardım etsin lütfen kemirilecek kalem kalmadı..
  • sorduğunuz soruların %90'ına saçma sapan alakasız ve yanlış cevaplar aldığınız oluşum. tek faydalı yönü kitapların solutionlarına ulaşmak.
  • final haftası öncesi mecburen çözümlere ulaşabilmek için üye olduğum haziran 1'i itibariyle üyeliğimin sonlanacağı site. yalnız bu site ile ilgili belirtmek istediğim bir şey var. thomas calculus'un çözümlerinde baya bir yanlış var. manual'a bakıyorum farklı chegg'e bakıyorum farklı cevap. 15$ etmez kesinlikle bu site.
  • bu linkteki çözümlere ihtiyacımın olduğu oluşum. * bir yazar yeşillendirse ne güzel olur.
hesabın var mı? giriş yap