• hibiki ve yamazaki klasmanina alternatif olabilse de hakushu kendisini donunda sallar lakin chivas 12, ballantines vs icmek yerine tercih edilebilecek, daha karakterli hem blended hem scotch hissi veren, rahat icimli bir urundur.
  • üzerinde yıl belirtilmemiş şişelere sahiptir. adındaki mizunaraşuradan gelir; chivas regalin klasikleşen amerikan ve avrupa meşesinde olgunlaştırdığı viskilerin evlendirilme işlemi mizunara fıçılarında gerçekleşir. normal şartlarda olgunlaşmanın da bu mizunara fıçılarında olması viskiye çok daha farklı bir karakter veriyor ama o viskiler de binlerce liralık fiyatları ile cep yakıyor. o yüzden en azından evlendirme işleminde bir mizunara fıçısında işlem görmüş bu iskoç harmanı alınıp içilmeye değerdir.

tadım notu olarak da kendini hissettiren, dengeli ama oldukça baharatlı bir damakta size kendisini sunuyor.
  • tadını falan bilmem de bu içki markası chivas regal etkisi yaratmıştır satışlarının artması için düşük fiyatlı olan malzemesi aynı içkilerinin fiyatını yüksekten göstererek satış patlaması yaratmıştır bunu nerde okudum bilmiyorum ama doğru bilgi buraya bırakıyorum
  • bugün bir müşterimin bana hediye etmesi sonucu çok uzun bir süre sonra evde tek başına içmeme sebep olmuş içki. acayip güzel bir sarhoşluğu var.
hesabın var mı? giriş yap