• chp genel başkan yardımcısı seyit torun'un memleketi ordu'da dile getirdiği beyandır.

güldürmüştür.

yenilen pehlivan güreşe doymazmış lafını akıllara getirmiştir.

24 haziran seçimleri öncesi de aynı kabadayılığı yapıp "hodri meydan, erken seçime gidelim" demişlerdi de anyayı konyayı görmüşlerdi :)
  • yavaş hazırlanın dedirten açıklama

biz bıktık yenilmelerinden adamlar bıkmadı, yüzsüzlük diyeceğim hafif kalacak, kafa mı buluyorsunuz, keriz mi sanıyorsunuz insanları.
  • bu secimin kahramani(!!! ) onursal adiguzel'e de sandık sonuçlarını anında bildirecek uygulamanın sorumluluğunu verirlerse gerçek olduguna inanilabilecek beyan..

eksik olmasın sayın onursal bey 24 haziran performansı ile koca bir ülkedeki muhalefetin seçimlere olan inancını tek başına bitiren bir uygulamanın sorumlusu olan bir insandır. 24 haziran' daki müthiş performansından sonra bu ülkede muhalefet bir daha kolay kolay seçim kazanacağına inanmaz.

24 haziran'da olduğu gibi yapay zeka da kullanacak mısınız yine? onu da bi deyiverin hele...
  • bu sefer saymak zor olmayacak zira benim gibi bir çok kişi oy kullanmayacaktır.
  • chp artık sevimliliğe oynuyor ben çözdüm.
    kk açıklamaları şimdi de bu.

insanda tebessüm yapıyor, işe yarar bence
    önyargılı insanları kazanırlar belki de

en son koz elbette partinin kedisi şero aday oldu mu bir ilçeden, simgesel bir adaylık da olur

sosyal medyanın anahtarı kedidir kedi
  • ooo çok güzel.. adil seçim mobil uygulaması halen telefonumda, yerel seçimlerde de kullanacağım <3
  • bok hazır.

eskişehir, izmir'i de kaybedin de aklınız başınıza gelsin. yandaş muhalefet.
  • hemşerimsin ağır konuşmak istemiyorum ama neye hazırız? partiyi önce dinozorlardan kurtarın. 24 haziran sonuçlarına bakarak hele yorum yaparsak parti en kötü dönemlerini yaşıyor. koltuk sevdası, memleket sevdasının önüne geçmesin. bırakın şu koltuklarınızı birazcık sorumluluk duygunuz varsa.

edit:imla
  • akp de tüm hileleriyle seçimlere hazır olduğundan artık güncellenmesi gereken açıklama. bunların da karşı hamleler yapması lazım
  • asdfgjk
    sinirim bozuldu
hesabın var mı? giriş yap