• çomarlara dert olabilecek bir durumdur
  • ülkenin kabaca %25'ini temsil eden bir partiyi ve dolayısıyla destek verenleri kimsenin terörist ilan etme hakkı olmadığı içindir.

suç işleme diye de olabilir.
  • bugün farkettiğim durum. daha önce dikkat etmemiştim. gayet de güzel olmuş. yalnız ekşi sözlüğün aldığı bu önlemi koskoca türkiye cumhuriyeti nasıl alamıyor(almıyor!) hayret. adamlar face twitter döşüyor chpkk diye. görevlendir bir savcı 2 dava açsın bak bakalım bir daha yazabiliyor mu çomar kardeşim facebook'a.
  • facebook, instagram gibi sosyal platformlarda tahmin edebileceğiniz seçmen kitlesinin bolca sarfettiği kelimedir.
  • aslında böyle angutça bir kısaltma olmadığı için, insanları kin ve nefrete sevkettiğin için ve öyle olmayan insanlara da terörist deme dangalaklığına düşmemen için olabilir mesela...

sen bunu bir de terör örgütü pkkyı habur sınır kapısında karşılayan partinin kısaltması ile birlikte dene! bak bakalım o şekilde açabiliyor musun?
  • sansürün yanlış yerlere kaydığını gösterir.
  • asla ve asla sansür değildir! ifade özgürlüğü; şiddet savunuculuğu, iftira, karalama, olan yerde biter.

ben ifade özgürlüğünü sonuna kadar savunan biriyimdir. hakarete varan, küfür içeren görüşler bile önemlidir benim için. ancak işin içine şiddet girerse, iftira girerse, "terör" kavramı girerse orada duracaksın!

sadece cumhuriyetin kurucu partisi chp için değil, türkiye'de faaliyet gösteren yasal hiçbir parti için böyle bir ifade kullanılamaz.

yalnız gördüm, sanırım başlıklarda olamasa bile, entry içlerinde böyle ifadeler hala kullanılabiliyor. bunları kullanan arkadaşları uyaralım, suç işliyorsunuz!
  • jahrein şu twitler ile ortaya dökmüştür kirli çarşafları.
hesabın var mı? giriş yap