• ağlama çomar tek yapman gereken çöpü çöpe atmak..

tanım : eşekler zor eğitim gören canlılar olduğundan hitap edilen kitle için güzel bir teşbih olmuş . kutlar devamını dilerim
  • eşeklere hakarettir. eşek yerine oraya çekirdek çitleyen mao zeong, adolf hitler, josef stalin, hideko tojo, pol pot, kim il-sung, mengistu haile mariam, yakubu gowon gibi insanlık düşmanlarının heykeli koyulabilirdi. fakat halk anlar mıydı orası meşgul?

edit: arkadaşlar sürekli mesaj geliyor, meşgul değil meçhul olacak diye. arkadaşım meşgulü bilerek yazdım "ulaşamama durumu" olarak. bir halkın uyuşturulmuş olduğunu bir kelimeyle anlattım dostoyevski değilim balzac'ım.
  • adam medeniyete o kadar uzak ki çekirdek kabuklarının yere atılmaması gerektiğini beyni kabul edemiyor. hani zeka o kadar yetersiz ki o çekirdek yendikten sonra yere atılması onun için normal. bunu yapmaması için ya yasak olacak ceza yiyecek ya da başında eli sopalı biri uyaracak. hayır bir de haklı çıkmak için verdiği örnekler daha felaket. yav gerçekten seviyeniz o kadar düşük ki sizi harbiden insanla hayvan arasında bir tür olarak yeniden sınıflandırmak lazım. haspam bir de alınmış bize eşek diyorlar diye...

yeni bir canlı türü olarak;

(bkz: çomar)
  • çöpü çöpe at çomar, uzatma.

(bkz: sus ve çöpü çöpe atmaya devam et)
  • essekler kendini nasil belli ediyor . alinmis kodumun comari. siktir git cekirdgini baska yerde
  • en tepedeki zatın milleti yıllardır koyun yerine koymasının yanında, gayet masum kalan bir teşbih örneğidir. tabii bunu algılayabilecek iq değerine sahip homo sapiens sapiens türü yaşıyor mu oralarda, zaman gösterecek.
  • halkı hiçe saymaktan iyi olan eylem.
    bazıları kendinden olmayanları eşek yerine bile koymuyor.
    not: herhangi bir eşek çevreyi kirletmez.
  • oflu hoca filmini seyredenler bilir, şöyle bir sahne vardır:

- hocam artık niye camiye gelmiyorsun?
    + ben size camide telefon çalarsa, allah günah yazar, allah'tan korkun dedim mu?
    - dedun
    + telefon çaldu mi?
    - çaldi
    + bi daha telefoni çalan olursa o telefonu kötüne sokarum dedum mi?
    - dedun
    + bi daha telefon çaldu mi?
    - çalmadi
    + demek ki neymiş, bu millette göt korkusu allah korkusunun önüne geçmiştur, o vakit te hocaya gerek yoktur.

pezevenklere bak yahu, o kadar tabelaya uyarıya takılmıyorlar, ama eşek görünce ağırlarına gidiyor.
  • çıplak sevişmeyi eşeklerin yaptığı bir iş zanneden zihniyetin ağırına gitmiş eylemdir. siz önce bir insan mertebesine çıkın da ondan sonra eşeğe benzetilmeye sinirlenirsiniz kodumun çomarları.
  • amacı halkın eşek yerine koyulduğunu düşünüp bu konuda duyarlılık göstermek değil, sadece ve sadece chp'li belediyeye sallamak olan başlık.
hesabın var mı? giriş yap