şükela:  tümü | bugün soru sor
  • chp fatih ilçe teşkilatının dhkp-c üyeliğinden hüküm giymiş, açlık grevine katılmış bir militanı propaganda başkanı yapması skandalı. atatürk'ün kemiklerini sızlatıyorsunuz. devletin bütünlüğüne kurşun sıkan militanlara sığınma limanı yaptılar chp'yi. bu nasıl bir zihniyet, nasıl bir dönüşüm?
    tık
  • şu haliyle chp'ye yakışan. chp fatih seçim propaganda başkanlığı görevini yürüten (bkz: dhkp-c) militanı.
    http://arsiv.ntv.com.tr/news/8242.asp
    --- spoiler ---

dhkp/c örgütü üyesi oldukları ve şişli’de başbakanlık dış ticaret müsteşarlığı bölge müdürlüğü’ne zaman ayarlı bomba koydukları öne sürülen 3 kişi hakkında, 4.5 ila 22.5 yıl arasında değişen hapis cezaları istemiyle dava açıldı.istanbul dgm cumhuriyet savcısı ayhan gödekmerdan tarafından hazırlanan iddianamede, yasadışı dhkp/c örgütü üyesi olmak suçundan bayrampaşa cezaevi’nde tutuklu bulunan serdar karagül’ün talimatıyla, aynı örgüt üyesi yavuz nazlıgül’ün bomba imal ettiği belirtildi.
    --- spoiler ---
  • terörist bile olsa chp'li olunca ses çıkarmayan bir güruh ile karşı karşıyayız ne yazık ki. böyle de adi şerefsiz ve alçak bir duyarsızlık, suskunluk ve sinmişlik söz konusu.

(bkz: dhkp-c) terör örgütü üyeliği, bomba imal etmek, terör örgütü üyelerine yardım ve yataklık yapmaktan yargılanan ve ceza alan bir şahsın (bkz: chp) fatih seçim propaganda başkanlığı yapması normal mi? bunu normal görüyorsanız anormal olan nedir? chp'nin kimlerin eline geçtiğine ve kimlerin işgaline uğradığına dair ibretlik bir haber.

düşünebiliyor musunuz (bkz: chp), (bkz: hdp), (bkz: pkk) ve (bkz: dhkp-c) birlikte anılıyor ama sorsan herkes (bkz: atatürkçü). susun bakalım nereye kadar susacaksınız şerefsizler. ne tarih ne de bu millet sizi affetmeyecek ve unutmayacak.
  • tam dedim simdi, bozuk plak gibi baslarlar ama megri megri, ama habur, ama oslo savunmalarina ki baslamislar zaten.
  • muhalif kim varsa terörist olarak yaftalanan ülkede ciddiye almadığım iddia. rahmetli levent kırca’nın bir skeci vardı; haftasonu kahvaltısı için evden çıkan evin babası üzerine su su sıçratan arabaya küfreder, küfrettiği araba da devlete ait olduğu için sen nasıl devlete küfredersin diye mahkemelerde, hapislerde sürünür ancak yıllar sonra evine dönebilirdi. işte öyle bir ülke olduk. bu yüzden hiçbir mahkeme kararına veya hükmüne inanasım gelmiyor.

edit: yazım yanlışı düzeltildi.
  • (bkz: pkk'lıya da gittik dhkp-c'liye de gittik)
    (bkz: ypg terör örgütü değildir)

hiç şaşırtmamıştır. gündüzün ardından gelen gece gibi normal geldi bana. ne? sana gelmedi mi?
    a canım benim...

edit: küfür etmeden fikir sunamayan bacısı sikik kerhane doğumlular bu konuda da bildiğiniz gibi. köpeğin sıçtığı bok gibi değersizler ve bunun farkında oldukları için küfürsüz, hakaretsiz konuşamıyorlar. inandığı doğruları döllediklerim yine yanlış yere tepki gösteriyorsunuz...
  • dersimli ve yancısı hdpli il başkanınin yaptığı iş işte. gidin kardeşim partiden gidin. sizin yüzünüzden biz bunalıyoruz. alın terör şuclularinizi da defolun gidin.
  • utanmadan, sıkılmadan savunmaya geçilen kepazelik. silahlı terör örgütü üyeleri ne zamandan beri muhalif olarak adlandırılıyor?
    (bkz: chp gençlik kollarının tikko'nun kurucusunu anması)
  • - sen bu geyikleri çevirene kadar cumhurbaşkanı'nın uçağında ağırlanan, askerlerle dalga geçen tescilli pkklı kurtuluş tayiz'in hesabını sor götün yiyorsa. https://odatv.com/…-hukuki-aciklama-3005161200.html
    ne diyor? evet pkklı ve suçunun cezasını yatıp çıkmış. yani cezamı çektim diyor. beni bir daha yarılayıp cezalandıramazsın, cumhurbaşkanı da yanımda destek diyor. ama chpli biri yatıp cezasını çektiyse halen suçlu ve halen cezalandırılmalı değil mi çomarlar?!