şükela:  tümü | bugün
 • şu günlerde mecliste gerçekleşen yeni askerlik sistemi ile ilgili görüşmelerde yaşanmakta olan durumdur.
  hali hazırda kışladaki ve ileride askerlik yapacak yüzbinlerce gencin geleceğini ve onların ailelerini, sevdiklerini ilgilendiren böylesine anlamlı bir kanun teklifine karşı konumlanarak neyi, ne şekilde ispat etmeye, elde etmeye çalışıyorsunuz?

  peşinen belirtmemde fayda var, şimdi bu söylediklerime binaen aranızdan birileri çıkıp şahsıma 'aktroll' yaftasında bulunacak, tespitler falan sıçacak. hah işte, onlar chp'nin seçimlerdeki başarısızlığının asıl sorumlularıdır. tarafgirlik uğruna yapılan yanlışları, verilen açıkları örtbas etmekle sadece chp'yi değil, tabanı ve genelinde bütün bir milleti karanlığa mahkum ediyorlar. öyleyse benden buraya kadar.
  chp'de ya kendini kandırmaktan vazgeçmeli, ya da teslimiyete devam etmelidir. çünkü cehennemin en karanlık yerleri, buhran zamanlarında arafta kalanlar içindir.
  saygılarımla;
  "eski" bir chp'li...
 • (bkz: aktroll)
 • birinin yazdığını okumadan önce, profiline girip karmasına bakıyorum. gözükmeyecek kadar düşükse; ya aktrolldür ya leş entryler giren biri. asla şaşmıyor.
 • az evvel rte canlı yayında yeni askerlik sistemi'ni "chp'ye rağmen" getiriyoruz temalı bir konuşma yaparak noktayı koymuş bulundu ve anlayamayacağınız paranormal olaylara bir yenisi daha eklendi. al sana siyasi başarı. bu kadar kolay işte.
  boşverin. kendinizi avutmaya, profillere dalmaya, tribünlere oynayarak karma puanı kasmaya, birbirinizi ovalamaya, süslü güzellemeler yapmaya devam edin. siz istanbul, edirne derken adam görmez yerinizden götürüyor oyları. e sonra koparır tabi %50'yi...

  türkiye bu alternatifsizlikte ne yapsın?
 • doğru saptama, elinden gelse ve yapsa köprü + otoyol geçişini 330 tl, geçen olmazsa bu köprü için verdiği taahhüdün parasını yine senden alsa, ülkene 20 yıl sonra artık azınlık olmayacak milyonlarca suriyeli doldursa geleceğin iç savaş yolunu açsa, yeni zenginler yaratsa, bunların vergilerini silse ve tüm ihaleleri onlara verse daha iyi olurdu. ihanet olmazdı.
  eki bir mhp li.