• herif orta kesmiyor, orta yapmanın tarihini baştan yazıyor.

böyle bir şey yok yahu. beşiktaşa gelsin 1 sene orta dersi versin bizimkilere.
  • her entry de ozellikle belirtilmelidirki bu adam cicinho dur.. zamaninfa ancak pc oyunlarinda oynattiginiz adamlara defalarca assist yapmisligi vardir
  • 29 aralık 2013 sivasspor karabükspor maçında takımının attığı 3 golün 2'sinin asistini yapmış süper sağ bek.ilk golde de orta ondan geliyor ama savunmaya çarpıp yükseliyor top.belki onu da asist sayarlar

tanım: ligimizin en iyi beki ve en iyi orta yapan oyuncusu

edit: mevkii değişikliği*
  • bir zamanlar cafu' nun veliahtı olarak anılan topçu, italyan medyasına göre sivasspor' a 2 senelik imza atmış. zamanında oynadığı takımlar,

-brezilya milli takımı
    -real madrid
    -as roma

hayırlı olsun ne diyeyim.
  • iyi orta kesebilseydi real madrid'e transfer olurdu...bi dakka lan yoksa.
  • her ne kadar 33 yaşında ve o parladığı dönemden çok uzaklarda olsa da sivasspor'a gelmesi bile sürpriz. adam boştaydı falan eyvallah ama sonuçta adamın kariyerinde roma, real madrid, villarreal, sao paulo gibi takımlar var ve milli takım tecrübesi de cabası. yatmaya değil de gerçekten oynamaya geliyorsa tecrübesiyle bile faydalı olur ama bana göre sezon bile bitmeden oynamıyor, mutsuz bilmem ne diye gönderilmeye çalışılır.
  • ligin en iyi sag beki. hatta en iyi beki.
  • beşiktaşa gelirse şampiyonluğun en büyük adayı olmaları için önlerinde bir pürüz kalmaz. geçen sene canli gözle arenada izleme şansı buldum. yaş baş demeden yardıran, teknik, pozisyon bilgisine sahip ve hırslı bir futbolcu. savunması zayıf argümanını kabul etmiyorum çünkü bu adam o kadar etkili çıkış yapıyor ki karşısındaki beklerin hücuma çıkmasını engelliyor. onları yarı sahada kitliyor. arkamıza kaçar göremeyiz diye hep önünde beklemek durumunda kalıyorlar.
  • super lig'in asist krali su anda. real madrid kariyeri oldugunu belli ediyor. sivas'ta bu adami kimse motive edemez, maclara konsantre olamaz deniyordu ama adam cok cok iyi oynuyor. roberto carlos futbolculari nasil motive edecegini iyi biliyor gibi.
  • super lig'in ilk yarisi sonunda yaptigi 8 asistle asist krali. real madrid kumasi oldugunu belli ediyor.
hesabın var mı? giriş yap