• buyaka avm ve akmerkezde deneyip gayet memnun kaldığım sinema salonlarıdır. özellikle her yeri parsellemiş cinemaximumla karşılaştırıldığında fiyat/performans açısından başarılıdır bence. her iki gidişimde de salonları rahat, ses ve görüntü kalitesi iyiydi, lavaboları da temizdi. akmerkez cinemapink dünyanın en iyi sineması seçilmiş bu arada, hani o kadar abartacak bişe göremedim ama * severek izliyoruz efenim.
  • nedeni belli sebepten dolayı gözümde sadece sevgilisi olanlara hitap eden sinema... yok canım ne kıskanması hem bence cinemaximum daha başarılı.
  • tüm koltukların loveseat olduğu sinema.

(ara: akıl fikir)
  • antalya shemall şubesini bir zamanlar hem kalite hem de fiyat açısından takdir ederdim fakat son gidişimde bilet fiyatlarının 4 lira arttığını görünce oha falan oldum yeeeani! fiyat konusunda gözümden düşüverdi. görüntünün bozulmamış olmasını dileyerek girdim içeri, umduğumu buldum. fakat bu sefer bir başka sıkıntı çıktı, arkadaki sinema odasından sürekli bir makine uğultusu geliyordu ve film boyunca susmadı. muhtemelen makine hararet yapmıştı. the revenant gibi belgesele yakın bir film izleyince uğultuyu da uzun süre dinlemek zorunda kaldım. baktım olmuyor, uzandım bomboş deri koltuklara, bir şekilde bitirdim filmi.
    bir yıldız daha mı kayıyor ne?
  • konforunu ve butik sinema havasını çok sevmiştim ancak o kadar dandik gişe filmleri gösteriliyor ki burnumun dibindeki salondan faydalanamıyorum.

halbuki ne yakışırdı başka sinema tadında filmler bu salona.
  • valentine's şeyinde deri kanepelerinde sevdicekle yayıla yayıla sarmaş dolaş film seyrettiğimiz, hiç reklam izlemeden vaktinde film başlatan salon-u şukela. komisyon peşindeki ceo oyuncağı cinemaximum'dan sonra vaha gibi gelen yer.

nazar değmesin ulan.
  • folkart towersda olanına gittiğim sinema. kitaplık ve koltuk konseptine bayıldım. çok güzel düşünmüşler. sıkıcı cinemaximum salonlarından falan baya güzel. yalnız her yer pink olarak döşenmiş. salona tek başınıza giderseniz heryerde çift görmeniz çok olası. yani ben kendim olarak rahatsız olduğumdan değil tabii ki, bir arkadaşım... ses kalitesi ortanın üstü. f/p olarak gayet iyi aslında, 10 liraya bu kalitede sinema mı kaldı?
  • kadıköy merkez'deki üç dört sinemadan birini alıp yenileseler de sinemaya gitmek için alışveriş merkezlerine gitmek zorunda kalmasak keşke.
  • ilk pelikanmall de tanışmıştık kendisiyle 3tl idi gayet güzeldi sonra tadilata girdi yeni halini bilmem eski model araba seklinde koltuğu ilk orada görmüş çokta begenmistim sonraaaa avcılar bkm tadilattan cıktı 4k cinemapink olmuştu gıcır gıcır orada transfornersı işlediğinden beri başka hiçbir sinema salonunu beğenmiyorum: )
  • bulunduğum şehirde güncel filmleri getirmesi açısından mecburen kullandığım sinema salonu.

fiyat olarak rakiplerine kıyasla gayet uygun bir standartı olsa da fiyatları 13-18 tl arasında değişmekte genel olarak.(istisnai salonları hariç oralarda da maksimum 22-24 tlymiş)

hizmet olarak bekleneni veremiyor. yanlış hatırlamıyorsam altyazıları sinevizyon gibi bir yer tarafından çevriliyordu ve ben bile kıt ingilizcemle çevirilerin çok edepli çevrildiğini anlayabiliyorum.
    8-9 ayda bir salonlarını yeniliyorlar bu iyi bir özellik fakat makinelerinin bakımlarının falan eksik olduğunu düşünüyorum çünkü yer yer yarıda kesilmesi filmlerin veya bir anda elektriklerin gitmesi falan pek alışık değiliz.

reklam olarak seans başında 10 dakika kadar film arasında ise 8 dakikalık reklam aralarıyla insanı bezdirse de cinemaximumun yanında buna da şükür dedirtiyo.
hesabın var mı? giriş yap