• gerçekten gına getirmiştir son günlerde. yaratıcı olmaya çalışan, komik olmaya çalışan, ne bok olmaya çalıştığının farkında olmadan bir bok olmaya çalışan önüne gelen cinsel içreikli author taklidiyle doluyor sözlük ki tüm popülaritesine ve zaman zaman düzgün tespitlerine rağmen kantar topuz ilişkisini tutturamadığı için kendisinin yazdıklarını da sevmem ve yolunu açtığı bu yazarcıkların yazdıklarındansa nefret eder oldum. şurada epi topu kaç kişiyiz, solda gördüğüm yirmi başlığın on tanesi sütyen kopçası, meme yalaması, göt çatalı, yok bilmemne yapmayan kız, yok bilmemne yapan kız yahu gerçekten şu sözlüğe katacak her şeyinizi yazdınız bitti geyiğe mi sardınız yoksa baştan beri boştunuz direkt geyiğe mi sardınız merak etmiyor değilim diyeceğimde merak etmiyorum çünkü cevabı biliyorum. memleketimden dolayı mı mensup olduğum biyolojik sınıfta mı bir sorun var orasını çözemedim henüz tam olarak. sansüre karşıyım ama haddini bilmeyen bir toplum güdülmeyi hak etmez mi diye düşünüyorum kimi zaman.
    kardeşim gidin sikin, sokun ama buraya gelip günün her saati hemen hepsi fantazi ürünü olan ve komik olmaya çalışan safsatalarla şu sözlüğün içine etmeyin, yapmayın, kapasiteniz ne olursa olsun eminim yazacak daha yararlı daha güzel şeyler bulursunuz. bulamazsanızda yazmak gibi bir zorunluluk yok, okuyunuz.
    bu başlıklara prim verenleri de allaha havale ediyorum ateistlerse de karmaya veya kendilerine. din, ateizm tartışmalarının hakarete varma ve toplumsal saygıdan nasibini alamamış olmamız konusunuysa başka bir başlığa başka bir cinnet hakkıma saklıyorum.
  • özellikle 'ben penisime şöyle, vajinaya böyle muamele ediyorum' şeklindeki cinsel deneyim aktarma formatlı entry'ler benim aklıma şöyle bir şey getiriyor: hani sokakta yürürsünüz pardösülü bir adam karşıdan size doğru yaklaşır, yaklaştığınızda pardösüsünün önünü açarak size penisini gösterir, evet bir teşhirciyle karşı karşıyasınızdır. işte bu tip entry'lerin - hepsi olmasa da büyük bir kısmında - bir nevi sanal teşhircilik olduğunu düşünüyorum. şimdi bazıları şöyle diyebilir, 'e madem öyle okuma kardeşim', zaten böyle bir entry gördüğümde sonuna kadar okumuyorum ancak içeriğin ne olduğunu fark edene kadar bir çeşit sanal teşhire maruz kalmış oluyorum bile. buradaki teşhirciler de sokaktakiler gibi reaksiyondan haz alıyor, sokakta biri size penisini gösterdiğinde umursamaz bir yüzle yanından geçerseniz bundan keyif almayacaktır, çünkü o sizin yüz ifadeniz, korkunuz ya da şaşkınlığınızla beslenir. burada da entry'lerin altına yazılan yazılar, yorumlar ve muhtemelen sizin bu entry'nin tekrarını engellemek için verdiğiniz 'eksi'lerden besleniyor olmaları mümkün. bunu ahlakçılık olarak algılamayın lütfen, cinsellik özellikle de benim gibi cinsel terapiyle uğraşan birisi için dinlemesi en kolay şeylerden biri, hastalarla bir çoğu için en mahrem alan olan cinsellikleri hakkında bir çok seans yapıyorum ancak hiç bir hastanın gelip terapi çerçevesi dışında bana cinselliğini detaylandırmasına, fantezilerini anlatmasına müsaade etmem, çünkü o tedavi alanı değil kişisel alana giren bir konudur, bu tip sınırlar cinsel terapide hastanın özlük sınırlarını korumak içindir. burada ise kendi özlük sınırlarıma bir teşhircinin taciziyle müdahale edilmesinden bahsediyorum. cinsellik beni utandırmıyor ama bir teşhirciyle sokakta karşılaştığımda nasıl rahatsız oluyorsam burada da benzer hisler yaşıyorum. elbette yasakçı zihniyete karşıyım o yüzden 'yasaklansın bu tip entry'ler' diye düşünmüyorum ancak yine aynı özgürlük çerçevesinde teşhir niyetli entry'lerden gına geldiğini söylememin de bir sakıncası yoktur sanıyorum.
  • muhtemelen sozluge yeni kullanıcıların alınmasından sonra artan, turk insanının abazalıgını ortaya seren dısavurumların insanı delirtmesi;
    penis, vajina, sikmek gibi kelimeleri gormek istemeyen bir suserin basına gelen durum.
  • hiç de olağan değildir cinsellik tabu değildir zira... sadece bazı insanlar abartıp sulandırır. bıkmadınız şu çoluğumuz çocuğumuz okuyor buraları yakınmalarından. ilgili başlıklara tıklamamak gibi normal ve basit bir davranış haricinde çeşitli yöntemler var, edepsizliklerin bertaraf edilebileceği.

ben misal, cinsel içerikli başlıklara girip seviyeyi yükseltiyorum ağdalı cümlelerimle... gerçi böyle aşırı edepli ve ciddi olunması gereken serzenişlerin yer aldığı bu gibi başlıklara da fırsat olursa am sik göt meme yazıyorum... hep derler ters adamsın.

meme
  • normaldir. anormal olan sözlügün bu sokmali etmeli baslik ve entylere göz yumarak seviyesini düsürmesi.

edit: pipisini yeni kesfeden kesim icin ilginc gelebilir tabi.
  • sözlüğe girip şöyle ağız tadıyla entry okumak, icab ettiğinde bir kaç satır çizittirmek istenildiğinde sıklıkla karşılaşılan, heves kaçırıcı baymış durumdur.

(bkz: eşeğin amına su kaçırmak)

edit: bastırılmış duygular lafzı üstüne (bkz: dilinde olanın belinde olmaz), (bkz: abaza beyinler)
hesabın var mı? giriş yap