• pek memnun kalmadığım giyim şirketi. 38 beden diyerek çocuk kıyafeti yolluyor bu 38 beden değil diye değişim isteyince hem kendi gönderdiğin kargonun ücretini hem de onların gönderdiği kargonun ücretini ödetiyorlar. üstelik siparişi verdiğimden bu yana 3 hafta geçmesi de cabası.
  • izmir merkezli bir medikal giyim firması. piyasada benim bildiği en dar kesim medikal formaları üretir.
  • yakın zamanda sipariş geçtiğim ve memnun kalmadığım firma. siteleri çok özensiz ve kullanmasi zor hangisi ne renk anlamak oldukça zor. ve yolladiklari urun fotograftakine tam benzemiyor, siparisi begenmeyip degistirmek istediginizde ise kargo ucreti odemeniz gerekiyor.
    bel bağcıkları farkli farkli geldi aldigim 2 urunun de. sanki artan kumastan rasgele uretilip takilmis gibi, şu scrubs isini iyi yapan bir firmaya rastlayamadim.
  • yanlışlıkla eski çalıştığım iş yerime sipariş verdim, haliyle siparişim iade olarak firmaya döndü, güncel adresime tekrar ücretsiz kargoladılar. benim hatam yüzünden fazladan 2 kargo bedeli ödediler. ben de memnuniyetimi sizlerle paylaşmak istedim.
  • rezalet. sabah forma siparişi veriyoruz, akşama indirim yapılıyor. siparişi iptal edip indirimden yararlanmak istiyoruz ama muhattap bulamıyoruz. tokatçı herifler
  • megalomanyak sahibi olan bir şirket. ben formamın üzerinde cücüklü bıyıklı fotoğrafını taşımak zorunda değilim arkadaş git şovunu başka yerde yap. ayrıca inter sitesinde de her yerde çirkin fotileri varmış gerçekten tuhaf bir tip.
  • parasını aldıkları işi günlerce oyalayıp yapmayan sözde medikal firması.
  • internet sitesinden aldığım ürünü bir beden büyüğü ile değiştirmeme imkan tanımayan firma. "dükkanınıza geleyim, öyle değiştireyim." diyorum. kabul etmiyorlar. internetten sadece iade alıyorlarmış.
  • değişmedi ise atölye ve üretimden satış yeri, eşrefpaşa hastanesi'nin oralarda. bir binanın 3-4 katlarında. bir kez gidip çok güzel boneler almıştım. 1-2 tane almayı planlıyordum ama içeriden en az 100 çeşit olunca sanırım 4-5 tane almıştım.
    bu arada doktor değilim. ancak bisiklet kullanırken kaskın altına takıyorum. hem saçımı derli toplu tutuyor hem de kaskın kaymasını engelliyor. kedili, kalpli güzel şeyler almıştım.
    https://www.instagram.com/p/chxonnirhvq
    burada kedili olan.
  • ücretsiz kargo olarak gönderdikleri ürünü iade etmek istediğinizde 45 tl gibi bir kargo ücreti çıkaran firma. kargo anlaşması yokmuş küçük firma oldukları için.
    ayrıca atilla ayar'a iyice ayar oldum, adam firmayı ele geçirmiş resmen her yere fotoğrafını basmış. ben senin iğrenç bıyıklı fotoğrafını üzerimde taşımak zorunda mıyım.
hesabın var mı? giriş yap