• albümleri hiç fena olmamasına rağmen konserlerde biraz sönük kalıyorlar sanki, izlediğim vidyolardan öyle anladım. bir de tipler hipster olunca biraz yaptıkları müzikle ters gelmiş olabilir bana. bakınca bir tame impala yavşaklığı bekliyor insan da öyle değil.

valla keşke biri gelse de tame impala'ya yavşak diyen ittir falan dese kavga çıksa, güzelce saydırıp dağılsak ne güzel olurdu. duvarlara mı küfredeyim?
  • rabbime sorsam cleveland'li dylan baldi der miydi bilmiyorum ama baldi 20 yaş civarlarında bir müzisyen. cloud nothings adı altında, sanki 90'lardan, k records ya da sub pop tadından gelme, kesin matador records tarafından kapılmıştır diye düşündüren bir müzik yapıyor. 2010 içerisinde, woods ve wavves gibi grupların önünde çalmış birkaç kere. 2009 sonlarından 2010 başlarına uzarken kolej radyolarında yankılanan turning on ile dikkatleri üzerine çekmişti. şimdi de cloud nothings adında bir albüm daha çıkardı. ilki daha çok ep ve mevcut şarkıların toplaması tadındaydı. bu ise gerçekten bir lp olmuş. albüm çiğ ve insanı teenage yıllarına götürüyor. tonlar, melodiler falan bir hayli güzel. dediğim gibi çok olgun bir müzik değil cloud nothings'inki. ama dinlemekte fayda var.
  • yeni albümleri attack on memory bu yılın ilk güzel sürprizi oldu. bolca 80'ler sonu hardcore'u atmosferi var ki kalbimi çaldı vicdansızlar. olgunlaştık ayağına hafiften deneylere de girişmişler ama yine güzel yine eğlenceli.
  • attack on memory ile farklı birşey denemıs ve basarmıs punk rock grubu. bıraz radıohead bıraz nırvana'yı hatırlattılar son albumlerınde. no future no past favorı..
  • son albümleri attack on memory oldukça radiohead'i andırdı bana. vokaller hariç tabi. kime benzediği çok da önemli değil aslında, leziz olmuş. severek dinliyoruz.
  • attack on memory ile tanıştım kendileriyle. ilk izlenim iyi oldu. takipteyim.

ayrıca attack on memory ile alakalı olaraktan:

http://righttimerightmusic.blogspot.com/…-2012.html
  • http://myspace.com/cloudnothings adresinde takip edilebilir.

no future/no past adlı çalışmaları kayda değer.
  • 2014 yılında çıkacak olan ve ''artık iyice olgunlaştılar ha'' denilecek albümlerine dair teaser internetlerde yerini almıştır.

(bkz: olgun müzik grupları)

(bkz: iyice olgun müzik grupları)
  • here and nowhere else albümü internet raflarında yerini almıştır.
  • epeydir erteledigim son albumleri last building burning'i nihayet adam akilli dinledikten sonra 10 yilda muziklerini ne kadar gelistirdiklerini gozumuze gozumuze sokmus grup. turning on da guzeldi ama bu sahane bi is olmus.
hesabın var mı? giriş yap