• ingilizce kelime. debriyaj ve ayrıca kavrama anlamına gelmektedir.
  • ing. kavramak
    anlamına geldiği için ve bu küçücük fıçıcık içi dolu çantacıkların da rahatça kavranabilmesi sebebiyle bu ismin konulmuş olabileceğini düşünüyorum, yalnızca bir fikir.

not: ama kapatırken çıkardıkları ses de anımsatıyor, evet*.
  • ing. portföy çantalara verilen isimdir aynı zamanda.
    eski portföy çantaların kapatma yerlerinin sert olması nedeniyle çıkardıkları sesten ötürü böyle bir isim konulmuş olabileceğini düşünüyorum, yalnızca bir fikir.
  • 91 senesinde kurulmuş amerikalı bir müzik grubu. fena olmayan şarkıları var. amg'de "clutch combine elements of funk, led zeppelin and metal with vocals inspired by faith no more." deniyor, o kadar da abartmaya gerek yok ama.
  • ing. debriyaj
  • gone cold şarkısı da pek güzeldir bu grubun.
  • (bkz: counter-strike global offensive)'de el süresince tek başına kalıp, eli dişiyle, tırnağıyla kazanmasıdır.
    çok güzel bir duygu olmakla beraber, "benim bu hayatta kazanacağım en büyük başarı bu olacak sanırım" dedirtir.
  • solisti ciddi ciddi bu sülüman'a benziyor, muhteşem yüzyıldaki.
  • baba rock gruplarından biri, bana vocal ve gitar soundı hep redneck havasında gelmiştir. the regulator hoş parçalarından.
  • hard rock, heavy metal tarzı süper bir albüm ortaya koymuş 2004 yılında böyle albümleirn çıktığını görüp beni sevindirmiş grup.
hesabın var mı? giriş yap