şükela:  tümü | bugün
  • cnn sunucusunun canlı yayında annesini aramayı ihmal eden newyork valisi abisi ile tartışması hadisesidir.

cnn sunucusu vali olan abisine annesini hiç aramadığı için canlı yayında kızıyor. vali de programa gelmeden önce annesini aradığını söylüyor. hatta sunucu kardeşi için annesinin ikinci oğlum dediğini iddia ediyor. gülmekten koptum resmen. vatandaşı olsan güzel şehir aslında.

izleyelim
  • uzun süredir izlediğim en komik video.. küçükken çok kavga etmişlerdir bunlar kesin...
  • şu zor günlerde yüzde tebessüm bırakan güzel videodur.
  • ahahahahaa bu ne lan? rezil köpekler, bizde olaydi kardesi cnn'in sahibi olurdu, bu garibim anca spiker olmus. siktir git aq, abd'de yasanmaz valla.
  • hahahahaha dünyanın en büyük şehirlerinden biri belkide ilk sırada bu şehrin seçilmiş valisi küçük kardeşiyle nasıl milyonların önünde kavga ediyor, yalnız bana sorarsanız küçük kardeş haksız hayatta ki en büyük amaç ve keyifleri abilerini topluluk önünde rezil etmek tek bir farkla cnn spikeri bunu biraz fazla kaçırmış.
  • tatlı sert atışmaları belli ki nükte içeriyor ama aynı olay tr de olsaya bağlayan olmamış henüz.
  • annenin canlı yayına bağlanmasıyla doruğa ulaşabilirmiş. yapılsaymış keşke.
  • hayırlı olsun kardeş, internet bağlatmışsın.
  • tr de olsa vali kardeş falan dinlemez silivriye attırırdı.

bizde koskoca haşmetli mi haşmetli devlet büyüklerinden o hazretlerle konuşurken kim böyle laflar sarfedebilir?

adamlar kendilerini galaksi yöneticisi sanıyor bizde.

evet türkiye'de olsa halini de konuşmuş olduk.
  • t: abisinin eskileri giydirilmiş kardeş tepkisi. güldüm.