• bu borsa açıldığında arbitraj amaçlı kullanmıştım.ve 2018de tüm varlığımı çekmiştim diye hatırlıyordum. o zamanlar enj coinini bu borsada airdrop gibi bir şey ile dağıtıyorlardı ve 5 kuruş etmiyordu. sonra borsa kapandı vs. geçen gün bir baktım enj binance'ta trade ediliyor ve tanesi 3.5 dolar olmuş acaba burda bir şeyler bırakmışmıyımdır diye bir bakiyim dedim. siteye hesabınızla giriş yapınca mail adresinize bir dosya gönderiyorlar. içinde hesap bilgileriniz yer alıyor. borsada size verilen eth adresinin de private keyini koymuşlar. benim hesapta 4 bdg , 4 enj , 0.045 eth mevcutmuş dosyaya göre :)) tabi bdg ler 5 kuruş etmiyor enjler de toplasan 14 dolar. zaten feeler ile çekmeye değmez. ama eth'nin ederi 100 dolardan fazla. hesaba etherscan'dan girdim ama sadece bdg'ler hesapta gözüküyor. mail attım adamlara böyle böyle bende eth olduğu yazıyor ama hesapta yok diye. sonra da mail attığımı bile unuttum. bugün etherscan a giriyim dedim adres çubuğuna etherscan yazınca bu hesabın adresi geldi ve eth'leri yollamışlar :)) fee ücretini bile kesmemişler.

artık bu 100 dolarla da çöp bir coin alıp unuturuz
  • şu coin'e yaptığım yatırımı binance coin'e yapsaydım 35 yaşında emekliydim.
    yine yanlış ata oynadım
  • sıfır işlem ücretli kripto para borsasıdır. 23.10.2017 tarihinde tamamlanan kitle fonlama sürecinde 45.254,90 eth yatırım toplamıştır.
    https://cobinhood.com/ adresinden resmi websitesine ulaşabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap