• hakli. tecavuz etmeli, karanlik odaya baglamali oyle babalar deger goruyor, hatta ceza bile almiyorlar. malum yeni turkiye iste...

okan bayulgen ise farkli olmak icin daha ne kadar sacmalayacak merak ediyorum. evet abi; en marjinal olan, en cool olan, en zeki olan, memlekete fazla gelen sensin. bizlerin akli ermez.
  • çocukken benimle top oynayan, saklambaç oynayan, isim şehir ve daha bir çok farklı oyun oynayan babamın gerzek olduğunu öğrendim. göt baba.

ben ise doğumundan itibaren çocuğuma bokmuş gibi davranarak ideal baba olacağım. teşekkürler okan abi.
  • okan bayülgene ait olduğu söylenerek kaynaksız başlık açılan demeç.
  • okan bayülgen'in bir ekşisözlük yazarı olduğunun delilidir.
  • direkt "çocuğuyla oyun oynayan baba gerzektir" dememiştir ancak "ben çocuğumla saatlerce oyun oynuyorum" diyen bir takım kolpacılara gerzek diye sövmüştür kendisi. haklı tarafları var aslında, rol kesen ebeveyn çok etrafımızda. bir de çocukla oynamaktan kasıt nedir? agucuk gugucuk diye oyun oynamak mı? yoksa yukarıdaki bir arkadaşın dediği gibi dama, satranç, iskambil, okey vs. oynamak mı? yoksa oturup pc, ps4 falan oynamak mı? uzar gider bu liste. başlık biraz çarpıtılmış bence.

okan bayülgen'in konuştuğu kısım için:
    https://www.youtube.com/watch?v=3rgtlut5wuo
  • demiş kendisi ezelden beri ruh sağlığıyla ilgili ciddi sorunlar yaşayan bir zat.

"neden acaba?" diye sorasım geldi.

merak eden wikipedia dan hayatına baksın.
  • 34 yaşındayım, bekarım, baba olamadım henüz. ama eğer olur da baba olursam yerlerde yuvarlanacağım, onunla saatlerce oyunlar oynayacağım. halı üzerinde oyuncak araba süreceğim, bebeğiyle oynayacağım, onun en iyi arkadaşı olacağım. bunun adına kim ne derse desin hayattaki en büyük hayalim.
  • artık gündemde olmayan, eski günlerini arayan bi komedyen tespiti.

(bkz: yine gündem olamadi)
  • yaşlanma belirtileri gösteren eski showmenin hiçbir derde deva olmayacak tespitidir
  • ne olursunuz şu popülist ve lümpen çapsızı savundurmayın bana... buna hakkınız yok...

açın ve adamın beyanını izleyin. başlıktaki dezenformasyonu kendiniz fark edin... bana bu herifi savundurmayın, ne olur!
hesabın var mı? giriş yap