1115 entry daha
  • ebubekir sıddık bunu beğendi
  • arap siki yalamayı sevenler doldurmuş burayı eğitilmezsiniz o yüzden siz aynen devam.

edit: yazdığıma alınan bazı orospu evlatları olmuş iyi de olmuş

edit2: bazıları kuduruyor beni islamiyet düşmanı ve vatan haini ilan ettiler bile üstelik bu konularla ilgili tek sözcük geçmemesine rağmen sözümü tekrar ediyorum evet eğitilmezsiniz.

edit3: bana saldıracağınıza her konuda yardımcı olduğumuz halde ilk diplomatik krizde karşınıza dikilen filistin’e bakın kurtuluş savaşında ingilizlerle ittifak kurup sizi arkanızdan vuran araplara bakın , suriye’den kalkıp gelip “burası bizim” diye röportaj veren araplara bakın hala küfür ediyorsunuz islamiyet düşmanı değilim arap savunucusu sizlersiniz (onlar kendilerini biliyor).
  • tırı vırımın adını timur koydum insallah onun gibi hic yenilmeyecek.

kafaya bakar mısınız arkadaş allah size akıl fikir versin. türklük size kaldıysa yandık.
  • haydaa ahirette arapça bilenlere torpil varmış
  • ahiretin resmi dilinin arapça olduğunu öğrendiğimiz başlık. ortamlarda dinim evrensel dersin kim bilecek.
  • tamamen katıldığım öneri, memleketin geldiği hale bak, insan çocuğuna türkçe isim koyduğu için yadırganıyor, zaten olması gereken bu değil mi?
  • kesinlikle desteklenmesi ve uygulanması gereken kampanyadır.

bu arap sevici emevi dincileri, saldıray, yıldıray ve baturay gibi isimleri duydukça beyinlerine kan sıçrıyor.

piyasa arap isimlerinden geçilmiyor. abdülhamitler, abdülvehhablar, sümeyyeler gırla gidiyor.

dindar olduğunu iddia edip arap milliyetçiliğini, vehhabiliği ve bedeviliği din diye satmaya çalışan dinciler iyice azıttı! adam ahiret dilinin arapça olduğunu söylüyor..!

edit: ekleme
  • önce ezanı türkçeleştirin deyilesi başlık
  • zaten yıllardır yapmayı düşündüğüm şey. din adı altında kendi siyasi düşüncelerini kabul ettirmek için birbirlerini kılıçtan geçiren arapların isimlerini çocuğuma vermek mi? tanrı korusun. bunun yerine türkçe sözlüğü açıp rastgele bir kelimeyi seçerim daha iyi.
  • çocuğuma türkçe isim vererek katılacağım kampanya. ne öyle yabancı isimler? çocuğa arapça isim vermenin hans, jonathan gibi isimleri vermekten bir farkı yok gözümde.
914 entry daha
hesabın var mı? giriş yap