• uğur dündarın helikopterden korsanların alıkoyduğu gemiye atladığı haberi hiç unutmam..
  • 5 yasında bir kız çocuğunun kaybolması ve 19 senedir bulunamaması.

beni çok derinden etkileri. hala daha takip ediyorum ama bulunamadı.
  • çin’de hayvanat bahçesinde doğan yavru panda haberi, ya eskiden çok vardı bu tarz haberlerden, ya da artık haber seyretmiyorum
  • saddam hüseyin ' in asılması
  • bir kasap komşunun çocuğunu öldürüp, çocuğun etinden lahmacun yapıp polislere yedirmişti. (bkz: sıcağı sıcağına)
  • farklı mezheplerden olan iki gencin aşkı...
    oysa insan olsun, mutlu olsun çocuklar. alevi ve sunni iki genç birbirlerine kavuşamayınca intihar ettiler. yan yana gömülmek gibi de bir vasiyet bırakmışlardı. tam zamanını hatırlamıyorum ama kızın ailesi beton dökmüştü cenazenin üzerine . hala içimi burkar bu haber. allah ikisinede rahmet etsin.
  • 90 kuşağı için, şüphesiz 11 eylül ve ırak savasi olduğunu düşündüğüm haberler.
    bir de haber niteliği var mı bilmiyorum ama, sadettin teksoy'un reenkarnasyon ile ilgili bölümleri çocuk aklıma kazınmıştır.
  • turgut özal'ın vefat haberi, uğur mumcu suikasti, içinde öğrencilerin olduğu bir otobüs kazası vardı. çok sayıda öğrenci hayatını kaybetmişti. bir öğrencinin defterinde yazılı olan "dünyada ölümden başkası yalan'' sözlerine değinilmişti.
  • 1996 yök eylemleri haberleri. bulutsuzluk özlemininde bir şarkısı vardır bahsi geçen eylemlere dair.
hesabın var mı? giriş yap