• efsane future parçası.

klip
  • sozlerinde gecen rolex, ap aldim, fahiseleri soyle becerdim gibi seylere cok takilmayin. simarikligi ve butun bunlardan tiksinmeyi de nasil esit derecede anlattigina bakin. egoysa ego. sende de var.

dun ilk defa dinlememin uzerinden 24 saat gecti. loop'da donen tek sarki.

kalabalikta calinip bir seylere eslik etsin diye calinacak bir parca degil. sarkinin sozlerindeki durustluk, sizin de en durust oldugunuz ani hak ediyor. yalniz oldugunuz ani.

celebrate like the championship... butun sahte zaferleriniz icin.
  • gelmiş geçmiş en iyi rap parçalarından birisi. future bile daha iyisini yapamaz. masterpiece.
  • inanilmaz bi parca. trap piyasasinin basyapitlarindandir bence.
  • future istanbul'da sahneye çıkmadan 10 dakika önce codeine crazy'nin sadece giriş kısmını 10 saniye çalmıştı. seyirci tepki vermeyince future söylemekten vazgeçti bu efsane parçayı. sahneye 1 saat geç çıkması sebebiyle yuhalanmıştı. mask off, fuck up some commas ve stick talk gibi efsane parçalarını ilk yarım saat söylememesi sebebiyle tekrar yuhalanmıştı. takriben yarım saat sonra locada gerginlik boyutu artıp yerini kavgaya bıraktı. adam bir yandan sahnede türkü söylerken "nereye geldim lan ben" diye düşünüp codeine crazy kumarını oynamak istemedi. bu parça öyle bir parçadır ki ortası yoktur. seven çok sever. sevmeyen bok gibi lan bu der.
  • aşmış future parçası
hesabın var mı? giriş yap