• game of thrones ekibiyle yaptıkları iş güzel olmuş.
  • gel ulan artık gel dediğim.
  • gelmez.
  • nedense hep istemsizce "cosplay" diye okuduğum gruptur.
    clocks şarkısı güzeldir.
  • 1996 yılında kurulan ve 6 albümü 7 grammy ödülü bulunan ingiliz alternatif rock grubu. bir çok kişiye göre en iyi albümleri a rush of blood to the head olarak kabul ediliyor. bence x&y albümünün de hiç altta kalır yanı yok. ayrıca canlı performansları da kayıtlara göre daha iyidir. muhtemelen türkiyeye gelmeyecekler ama umudu kesmemek lazım.
  • yellow parçası beni benden alandır.
  • arabayla, uzun yolda ki; yaptığım son uzun yol yaklaşık 2.000 km. idi...
    koy coldplay'in seçmelerinden bir albüm, dönsün dursun...
    ne sıkılmak ne başka bir şey...
    adamların şarkıları zaten günlük hayatta zihnimde dönüp duruyor...
    hayatımın sound track'ini yapıyorlar habire, her neşeli, hüzünlü, bezgin veya sinirli anımda hayatımın arkasında çalan fon müzikleri bu grubun...

yarın için seçimim:
    https://www.youtube.com/watch?v=rb-rcx5ds5a

--- spoiler ---

seninle bulusmaya geldim
    uzgun oldugumu söylemek için
    ne kadar güzel olduğunu bilmiyorsun
    seni bulmam gerekiyordu
    sana ihtiyacim oldugunu soylemem gerekiyordu
    seni bir tarafa ayirmam gerekiyordu
    bana sirlarini soylemen icin
    ve bana sorularını sorman icin
    --- spoiler ---

yarın üstüme ne giysem gibi... ne güzel...
  • siz ne olur gelin düğünümde söyleyin. yakın gelecekte henüz yok ama gelin yani, ben de anca parayı falan toplarım zaten ^^
  • eğer günün birinde çok kötü parçalar çıkarsalar bile -ki bu bence imkansızdır- yine de sevmeye devam edeceğim tek grup. belki de insanın hayran olma isteğini doruklarında yaşadığı bir döneme denk gelmelerinden dolayı yerleri bu kadar ayrıdır. bilmiyorum... 2016'da türkiye'ye gelme ihtimalleri yüksek diye söylentiler çıkmış bu arada, bakalım.
  • bir arkadaşımın çaldıkları bir parçayı dinleyip çok beğenmistim sorunca coldplay şarkısı dediler ondan beri dinlerim adamlar tam bir alternatif rock yapıyorlar, ortam grubu kısacası ama genel manada iyidirler.
hesabın var mı? giriş yap