şükela:  tümü | bugün
686 entry daha
  • kendini futbola verdikten sonra isterse geceleri kelepçeli eğlenceler düzenlesin, fark etmez. fiziği ve fundamentali çok sağlam. türkiye ligi için fazlasıyla yeter.
  • galatasaraylılara hayırlı olması dileğiyle bir fenerli olarak diyorum ki, beklentilerinizi yüksek tutmayın. emin olun çok üzülürsünüz, huylu huyundan vazgeçmez , bu adam sezonda 50 gol atsa bile gider şampiyonluk maçında oyundan atılıp yine sizi yakar. evet güçlü oyuncu, evet yetenekli ama emin olun fenerin hücumlarında el freniydi. kaç yıl bizde kaldı, santim ilerlemedi. umarım size faydalı olur ama başta da dediğim gibi beklentileri yüksek tutmayın üzülürsünüz.
  • kendisinin galatasaray'a transferinde tugay kerimoğlu'nun parmağı var kesin. briton ya bunlar.
  • bir amatör lig takımı maçı bide hazırlık maçıyla maradona ilan edilen futbolcu. huylu huyundan vazgeçmez. (bkz: bir alex değil)
  • isterse gol kralı olsun, oynadığı futbolla efsaneleşsin, kimsenin sağlamadığı katkıyı sağlasın...

benimsemeyecek, alışamayacak, kabullenmeyecek, hiçbir golüne sevinmeyecek ve galatasaray'a transferini hep eleştireceğim.

böyle dik kafalı, yavşak, sabit görüşlü bir adamım ben de işte.
  • gamsız baykuş olarak da nitelendirilebilecek, muhtemelen bu haliyle futbol kariyerini devam ettirip sonlandıracak futbolcudur.
  • fenerbahçe'nin galatasaray'a olan üstünlüğünün canlı kanıtı olan vasat futbolcu. şekerspor maçının gazıyla bu adamı maradona ilan eden galatasaraylılar bu yolda ilerlerse daha çok 6-0'lık maçlar görürler. fenerbahçe'den yetersiz olduğu gerekçesi ile gönderilen bir adamın galatasaray'ın kurtarıcısı olması ise 3 büyükler devrini bitirebilecek kadar büyük bir skandal.
  • maçtan henüz yeni geliyorum, maçla ilgili başlıklar hatta servet'in rövaşata gol atması gibi mucizevi olaylar aklıma gelmedi, onlara yorum yapmak istemedim ama bu çocuğa yapmak gerekir;

bu akşamki maçta açık ara takımının en iyi oyuncusuydu, hem de sadece 1 devre oynamış olmasına rağmen. kendisiyle ilgili ilk dikkatimi çeken hiçbir hava topu mücadelesini kaybetmedi. biri direkten döndü, birini kaleci kurtardı, diğerleri de tehlike yarattı ama girmedi, en sonunda birinde servet'e topu indirdi... servet'in yaptığına girmiyorum çünkü stadda ben de dahil kapalı alttaki kimse gözlerine inanamamıştı.

şimdi demek ki olay şuna geliyor, kazım'ı kimse kullanmasını bilmemiş. hep sağ açık olarak izledik bu adamı ama böyle bir hava topu gücü, kesinlikle forvette kutllanılmalı. hagi de sanırım bunu yapacak.

fenerliler dalga geçiyordu fakat galatasaray'da herkesin canını yakacakmış gibi görünüyor. ha tabii 1 hazırlık maçı 1 kupa maçı kesin bir kıstas olamaz ama öngörüm bu yönde. bugünkü maçta yırtınan kazım ruhu devam ederse, engel tanımaz.
  • türk insanının yine 1 maç izleyip kesin tespitler yapma alışkanlığını ortaya çıkaran futbolcu. kazım'ın galatasaray'da ilk maçlarında iyi performans sergilemesi çok da beklenmeyen bir şey değildi. fenerbahçe döneminde de zaman zaman sıkıştığı anlarda iyi maçlar oynamıştı. sorunu zaten istikrarlı olamamasındaydı, galatasaray'da bu problemini ortadan kaldıracak mı onu zaman gösterecek.
  • bana nedense fenerbahçe'den galatasaray'a transfer olduktan sonra, galatasaray forması altındaki ilk lig maçında üç gol birden atan haim revivo'yu hatırlatmıştır. hikayenin hazin sonunu anlatmama gerek yok sanırım.

kazım gerçekten iyi topçudur ama herşeye rağmen çabuk gaza gelmemek lazım.
593 entry daha