• almanya merkezli ve gayet kaliteli bir hosting firmasıdır. vps ürünleri diğer firmalara göre kısmen uygundur da. müşteri ilişkileri çok güzel işliyor. çok kısa bir zamanda cevap gönderiyorlar. alman kalitesi işte.
  • çok ucuza yüksek kapasiteli vps'ler alabileceğiniz firma.
    6gb ram/500gb disk vps aylık 8 euro şaka gibi.
  • "evolution is simply natural selection. the laws of natura ultimately decide, what will exist and what wont exist"

girisli bir mail atarak aklimi almis vps firmasi.
  • bir denesek mi dedirten hosting firması. credit card kabul etmemeleri sanırım home office çalışmalarından olsa gerek diye düşündürmüştür.
  • hizmet bir günde aktif oldu. windows os için ekstra ücret istiyorlar.
  • kalitelidir ve epey uygun fiyatlıdır. şiddetle tavsiye edilir.
  • skrill kapanacağından dolayı üzülerek kopacağım firmadır :( başka bir yöntem varsa yeşilleri beklerim
  • sabahtan beri hizmet verdiği sitelere ulaşılamayan, sunucularında sorun olan firmadır.

avrupanın en prestijli hosting sağlayıcılarından birisi diye girdik, ağzımıza sıçtılar..

bir çok hizmet verdiğimiz firmanın sunucusunu buradan taşıma kararı aldık.

(bkz: allah bin türlü belanı versin)

edit; olayın görselini ekledimgörsel
  • object storage olayına girmiş sunucu merkezidir. artık verilerini yedeklemek, aktarmak veya saklamak isteyenler sınırsız trafik ile 1.99 euro/250gb ödeyerek satın alabilecekler.

yani özellikle akan veriler çekmek istiyorsanız, mükemmel çözüm.

ben kullanıyorum, suser kardeşlerimin de haberi olsun

https://contabo.com/en/object-storage/
  • sunucunuz durup dururken yanıt vermeyi kestiğinde ticket atarsanız ne zaman cevap yazacakları meçhul olan firma. yarım saat geçti hala tık yok. güzel hosting'i özlüyor insan böyle durumlarda.

haftaya bir ton reklam parası dökülen web sitesini buraya transfer edecektik. şu olay sonrası direkt soğudum.

edit: 1 saat 10 dakika sonra kendiliğinden düzeldi. 2. saatte ticket'a yanıt geldi siteniz çalışıyor sorun yok dediler. işte hizmet budur ya.
hesabın var mı? giriş yap