şükela:  tümü | bugün
  • ben. herkese tavsiye ederim.
  • cumartesi ve pazar gecesi evde oturan kardeşleri, ablaları ve ağabeylerinden daha da ezik olan yaşam formudur. hem yaşam formu ne yarram. neyse o değil gençler cuma ya cuma, bak bir daha diyorum cuma gecesi amk daha güzel hayatta bir saat dilimi olabilir mi? oradan sesleri geliyor bazılarınız '' olur tabi cuma günü mesainin yada okulun bittiği an'' ; tamam haklısınız güzellerim yerim sizi ama iki dakika konuşturun ya hep atlamalar lafa karışmalar.
  • vize haftasında olması kuvvetle muhtemeldir.
  • bira içip götünü yaya yaya film izleyen insan olması kuvvetle muhtemeldir.
  • ben oluyorum bu insan. kendi tercihimle istedim! evet, evde oturayım ben bugün, akşam da oturayım çıkmayayım dedim. yoksa ezik miyim lan ben?!
  • şu soğukta çıkıp bi yerleri donacağına evde mis gibi sıcacık ortamda alemini yapıyodur belki? olamaz mı?
  • eve hayal kırıklığı ile dönen insandan bin kat daha mutludur.
  • ayağı sakat olduğu için evde olan insan olabilir. *
  • cuma gecesi ofiste mesaiye kalmış insandan çok daha mutlu olduğuna inandığım insan.
  • en güzelini yapan insandır. alır birasını, çerezini. açar filmini... hele eve geldiğinde duşunu alıp haftanın iş / okul kirini üzerinden atar, dizi çıkmış eşofman altını ve pofuduk terliklerini de çekerse altına... oooh, değmesinler keyfine..

yalnızdır, evet...