• iki yildir cok yakinda diye duyurular yapan web sitesinin adresi. gazeteyi katalog sisteminde degil de sayfa sayfa (gazete gibi) veren internet sitesi.
  • gazete fikrine en bagli kalan site oldugu icin her zaman tercih ettigim site.daha iyisi yok, olmadi olmayacak.ayrica bu adresten bilim teknik, pazar dergisi, kitap dergisi, cumhuriyet kitaplarina da ulasabiliyorsunuz ki, daha da ne olsun diyorum.
  • daha evvel de dile getirmistim amma sayfa sayfa sken edilmis gazeteyi okuyor gibi olmak hurriyet ve sabah in sozum ona linkli minkli ecis bucus navigasyonundan daha evladir benim gozumde.ve fakat bugun sayfamiza girdigimizde 29 marttan itibaren abonelere gazete hizmeti sunulacagini ogrendim dunyam yikildi.link cenneti hurriyet com tr ve radikal com tr lere meyledecez gurbet ellerde anlasilan.
  • bilginin paylasilmasi mantigini anlamayan gazetenin internet sitesi. gazete veya diger dergi bilimum e yayinlari okuyabilmeniz icin para odemeniz gerekmektedir. aylik 10 ytl gibi abnormal fiyat tarifesi olmasida ayri bir guzelliktir. siteye abone olununca ohannesburgun tarihi guzelliklerini gostermek adina yorenin sizi bedava tatile gonderdigi gelen vahiyler arasindaymis.

(bkz: tebrik ediyor basarilarinin devamini diliyoruz)
  • türkiye'nin tek para isteyen gazete sitesi olduğunun farkında mısınız?
  • artik ingilizce kismi da mevcuttur http://en.cumhuriyet.com/
  • mehmet faraç 'la ilgili neler olup bitiyor diye bakmak isteyip bakamadığım adres.
    teknik sorunları var sanırım,
    ulaşılamaz bir adres şu an için.
    cumok faraç'ı yalnız bırakmaz.
  • spor bölümü genişleyerek yeni bir adrese taşınmıştır.
  • türkiye'de gazete sıfatını hakeden yegane yayın olan cumhuriyet gazetesinin yenilenmiş web sitesi.

yazarlarını okuyabilmek için üye olmak gerekliliği kaldırılmış, sayfanın yapısı değiştirilmiş, baya güzel olmuş site. gerçi hala eksikleri mevcut ancak beklediğim çok üst düzey bir web sitesi değildi, cumhuriyet yazarlarını rahat rahat okumak istiyordum, artık üye olmadan her gün okuyabilceğim, mutluyum.
hesabın var mı? giriş yap