2562 entry daha
  • içinde gezip dolaşmayı sevdiğim ama asla alışveriş yapmadığım, fetö'ye şiir yazan zat ile yapılan yayından sonra mecbur kalsam da yapmayacağım mağaza. ayda 1 kez national geographic dergisi alıyordum. artık onu da almayacağım (bekle beni migros).
  • bugün gerçekleşen rezil yayında moderatör bir panikle hemen yorumları kapattı. d&r artık benim için b-i-t-m-i-ş-t-i-r. sizin gibi yobaz gerici bir markaya yüzlerce lira harcadığım için çok pişmanım. remzi forever bundan sonra.
  • hilal kaplan mı? sevgili d&r bir daha sizden bir şey alırsam cümle alem beni silksin. kitap okumayan topluluğa hitap eden hilal kaplan’la, okuyan, araştıran gerçek müşteri profili olan insanları kaybettiniz.
  • çok kitab okurum. okumak istediğim kitapları dr. den alırım. yayyımları, basgı kaliteleri ve çevirileri müthüş kaliteli olduklarından tercih ederim. her zamanda indirim olur genellikle. okuyan kişinin diksüyonu ve yazın bilgisi iyi olur derler, tammamen katılırım. memmet bahçeli reyiz bu uygulamaları boykot çağrısı yapdığı zaman twitteri, istakramı sildiğimden bu yayımı izleyemeceğim.
    t: yeşil sermaye ile yönetilen, kalitesi bim sucukları ile eşdeğer olan, sırf eski zamanlardan kalma piyasadaki bilinirliğininin kaymağını yiyen, turkuvaz medya grubu'na bağlı leş ötesi bir şirket.
  • mağaza ve online mağaza fiyatları arasında dağlar kadar fark olan yer
  • fiyat politikası ve hükümete yakınlığı yüzünden çok tercih ettiğim bir yer değildi, artık fiyat karşılaştırmak için bile sitesine girmeyeceğim, boykot ettiğim firma.
  • demirören’e geçtiğinden beri ayağımın pek gitmediği dükkan olmuştur
  • boykot edilmesi için hilal kaplan etkinliği düzenlemesini mi bekliyordunuz? hahahahahahaahha.

yahu burayı sabah-atv'nin sahibi turkuvaz'ın aldığı yıllar oldu be. hiç mi haberiniz olmadı uykucular? yoksa haberiniz vardı da bokunu çıkarıp, hilal kaplan'ı konuk ettikleri için mi küstünüz? hangisi daha kötü, bilemedim.

siz böyle umursamaz oldukça, tüketimden gelen gücünüzü kullanmadıkça daha çoook havuzlar kurulur ve eziliriz.
  • mağazada 40 tl online mağazada 20-25 tl aynı kitap şaka gibi cidden
  • hayatımın hiçbir zaman büyük bir parçası olmayan müzik ve kitap mağazası. hilal kaplan ile düzenlediği canlı yayın etkinliğine şaşırmıyorsunuz gerçekten di mi? turkuvaz medyaya satıldığından beri zaten tarafı belliydi bu mağazanın. d&r'dan bi' masa takvimi alıyorum o kadar. onun dışında kitapyurdu.com kullanıyorum zaten -ki bu sadece bir örnek. d&r dışındaki tüm kitap siteleri zaten d&r'dan daha ucuz. herhangi bir siteden de alabilirsiniz.
185 entry daha
hesabın var mı? giriş yap