1621 entry daha
  • o kadar kolay çıkamıyorsunuz bu oluşumdan.

ilk üyeliğime, "iptal ederem ha!" lafımla tüm kanalları açık 17 tl ile devam ediyorum.
    aileme de alayım bari dedim. ama cihazı kayıt özellikli istedim. sonra bu sefer bahanesiz iptal istedim. arayüzde bulunan dizileri, filmleri direkt izleyemiyormuşuz. cihaza "indirmemiz" gerekiyormuş. yayını geri de alamıyormuşuz.

yine dakikasında "bütün kanalları açalım?" dediler:)
    yok, kayıt özellikli cihazı beğenmedim. diğer cihazla değiştirin öyle devam edeyim dedim. değiştiremiyormuşuz. o zaman iptal edin dedim.

20 dakika ikna turu.. en son zıvanadan çıkıyordum. iptal süreci başladı 72 saat içinde bik bik bik... ne güzel iş bitti dedim.

bugün baştan başladık. meğer süreci başlatmamışlar amk. yeni arayana da iki saat anlattım. ama bu çok daha ısrarcıydı. en son gözüm kararmış bağırıyordum. o hala " şöyle avantajınız var falan. yine başlattılar süreci. eminim iptal etmeyecekler yarın yine arayacaklar beni.

bu sefer çok tatlı küfürler hazırladım. yemek isteyen arasın.
  • çeşitli ulusal, yabancı ve kendi bünyesinde oluşturduğu kanalları izlemeye olanak tanıyan yayın sistemidir.

dsmart ve digiturkten kurtulmanın, ikna turuna maruz kalmadan ayrılmanın en etkili yöntemi, ailenizle kanada'ya taşınacağınızı ve geri dönmeyeceğinizi bildirmenizdir.

call center çalışanları ilk birkaç saniye beyin amcıklaması geçirirler. bu senaryoya karşı eğitilmemişlerdir. çünkü kapsama alanı kanada olup da dsmart yayını yapan uydu yoktur. size alternatif sunamayacaklarını anlayıp teşekkür edip kaparlar. (teyzenize dayınıza amcanıza devredin diyen süpersonik azimli çalışanlara teyze, dayı ve amcanız olmadığını, yalnızca anneniz olduğunu diğer herkesin rahmetli olduğunu, annenizin de sizinle beraber kanada'ya taşınacağını, uçak biletlerinizi aldığınızı söyleyin)

sakın ola avrupa ülkesi sallamayın. avrupanın çoğu dsmart yayını yapan uydunun kapsama alanındadır.

bu yöntem digiturk üzerinde denenmiş, başarıya ulaşmıştır.
824 entry daha
hesabın var mı? giriş yap