• haluk levent'in yeni albümünün 2.klip çalışması ... albümdeki sound undan farklı ve daha güzel ... albümün aksine gitarda göktuğ şenkal, basta burak kulaksızoğlu , davulda arbak dal var ...
  • anlayacağını bilsem, gidene yedi yirmi dört seslenmek istediğim sözlerle dolu şarkıdır. ne var ki anlamaz.. ona engel olan ne bilmiyorum. dağlar, belki yollar, belki denizler ? neden gelmez oldu ? bilmiyorum.
  • "eller mi diller mi sözlerim mi engel,
    neden neden gelmez oldun..."

...

"eller... sadece eller...
    ah o güzelim eller,
    şimdi kimin avuçlarında ısınır,
    hangi elin elini bekler..."
  • biri cover'lasa acayip meşhur olur.
  • zaten haluk levent tarafından yorumlanmıştır.

asıl bestesi ve yorumu traffic adında kıbrıslı bir gruba aittir. hatta şarkının sonunda bir de şiir vardır:

https://www.youtube.com/watch?v=jwnfxvgiywq
  • haluk levent'in mükemmel yorumladığı şarkı.

not: haluk abi kusura bakma resmi youtube kanalında yoktu parça.
  • neden neden gelmez oldun? haydi diyelim sen gelemiyorsun, çağır ben geleyim! vallahi gelirim bak, çok özledim seni
  • gece gece aklıma gelen, güzeller güzeli bir şarkı,
    soğuk bir birayı yudumlamış gibi, gözümden yaşlar süzülür gibi, gökyüzünde dolunay varmış gibi, şehirler arası bir yolculukta alnımı otobüsün camına dayamışım gibi, ayaklarımı denize sarkıtarak uzakları izliyormuş gibi, gökyüzü yıldızla doluymuş gibi, o dalgakıranın en ucuna kadar yürümüşüm gibi, elektrikler kesilmiş üstelik de sicim gibi yağan yağmur sokaklardan kayıp gidiyormuş gibi, bankta kucağıma usulca bir kedi sokulmuş gibi...gibi, gibi, gibi hissettiren şarkı...
hesabın var mı? giriş yap