• dalan roxy matik adı altında ürettikleri toz sabun deterjanlarını şiddetle tavsiye ettiğim firmadır.
    suyu oldukça sert olan bir bölgede oturmama rağmen, yıkama sonrası çamaşırlar hem yumuşak hem de güzel kokuyor.

(bkz: reklam tadında entry girmek)
  • yillarin eskitemedigi, super yesil sabun'lari olan firma.
  • müthiş şahane zeytinyağı özlü* el kremleri üreten firma. harika bir kokusu var ayrıca.
  • yillarin sabun markasi artik d'olive markasi altinda sivi sabun, sampuan, el ve vucut kremleri uretmektedir.

kremleri tanri siva'nin da belirttigi gibi harika kokar ve 20 ml tupu 50-60 kurus gibi cuzi bir fiyatadir.

eger pazarlama ve satis agini oturtabilirlerse tahmin ediyorum arko classic tahtini bu kreme birakir.
  • muhteşem zeytinyağlı sabun+saç kremi+şampuan üçlemesi 12 tl'ye gratis mağazalarında bulunmaktadır. ipek kese hediyelidir.

not: reklam gibi oldu ama, arayıp bulamayan arkadaşlara bilgi amaçlı yazılmıştır.
  • şuraya iki kelime övgü ve teşekkür için geldim, geldim gördüm ki bir tane bile kötü yorum yok herkes çok memnun kalmış. ne mutlu.

ben bu markanın zeytinyağı ve lavantalı el yapımı sabununu kullanıyorum bir süredir. işte bu.

saçlarını sabunla yıkayamayan ben bir çılgınlık yapıp denedim. ve 500 ml'ine 50 tele bayıldığım sebamed bebek şampuanına veda ettim. hatta bildiğin yarıda bıraktım bu sabunu kullanıyorum. aman aman o nasıl buram buram lavanta kokusu, cildi saçları o nasıl yumuşacık yapmak.. fiyatı desen, 3 kalıp sabun içeren, toplam yarım kiloluk kutusu 4,5-5 tl arası bir şeydi.

ne kadar basit ve basit, doğal olan her şey gibi ne kadar güzel ve etkili.

teşekkürler dalan!

edit: bir yazar kullanma dedi. hakiki zeytinyağı ile yapılan sabunun maliyeti 5 liradır, daha aşağı satılması mümkün değil dedi. bir iki şey daha söyledi ama neyse. durum şaibeli, tercih de sizin tabii ki.
  • eskiler bilir yeşil sabunu tek tek satılırdı.bugün kullanırken aklıma geldi gerçekten sabununa kadar fakirmişiz biz.

hala kullanıyorum ve ilginçtir bu sabun bana güven veriyor.çocukluğum bir parçası nasılsa, kötü olamaz.
  • doğala en yakın markadır. ayrıca hayvanlar üzerinde deney yapmıyordur.
  • parabensiz, doğala en yakın el kremlerinden biri.
  • "ne kadar kötü olabilir ki?" diyerekten ucuz olması sebebiyle zeytinyağı mucizesi isimli beyaz sabunu aldım. şu anda musalla taşındaki ölüler gibi kokuyorum. imam birazdan helallik isteyecek benim için.
hesabın var mı? giriş yap